Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik PSP mate ve třídě


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 698
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak u nas ve tride jsme jen 2 (ja+kamos). Ja pri hodine neparim pac se celkem bojim.. Je to u nas dost prisny. Kdyz to ucitelka zabavi tak vola rodicum ktery si pro to maj prijit.. Ja si to nemuzu dovolit, protoze do skoly nesmim zatim nosit PSP :? (asi jedinej z fora :cheesygrin:). Jinak ve skole mame co ja zatim vim 7 PSP (1 fat CFW, 4 Slim CFW a 2 Brite (3k) FW) Pri hodine jsem zatim paril jen jednou (vytvarka, dovoleno ucou) pres patro s druhym co ma 3000. Docela mazec. A ono nejde hrat pres wi-fi zaroven CFW a FW?? :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrál jsem o hodinu zabavil učitel mi zabavil psp chvelku na něm hrál pak dal do šuplíku a nachytal ještě kamaráda a prej že mi na konce týdne psp vrátí stejně jako Romanovi na konci hodiny odešel vzal jsem si psp z jeho stolku a ještě na to nepřišel a za týden mi dal i Romanovo PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidim tak muj topic porad funguje jinak tedkom mame ve tride 2 PSP moje fat kamosovo slim obe cfw takze pohoda sice spolu parime celkem malo ale jinak sranda aj bez mp kdyz se ve skole moc nudim tak parim dost kdyz se vybije baterka vytahnu druhou a parim dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš v klidu , že jen vyměníš baterku ... to já musím natáhnout ruku 0,5 metrů do sítě a psp pichnu na nabijecku a jedu taky dál :D , ale baterka bude asi výhodnější :D

Jinak abych nebyl uplně OT : U nás mám PSP jenom já , a nikdo jiný ani neplánuje nákup .. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš v klidu , že jen vyměníš baterku ... to já musím natáhnout ruku 0,5 metrů do sítě a psp pichnu na nabijecku a jedu taky dál :D , ale baterka bude asi výhodnější :D

Jinak abych nebyl uplně OT : U nás mám PSP jenom já , a nikdo jiný ani neplánuje nákup .. :( :(

jn druhe PSP se mi rozbilo tak mi po nem zbyla baterka a nejake nahradni dily tak sem neco poprodaval a co muzu tak vyuzivam a baterka se celkem vyplati ve skole PSP vydrzi cca 3 az 4 hodiny spis ty 3 na jednu baterku a tu za priblizne 4 az 5 vyucovacich hodin vybiju obcas tak jen vymenim a aj kdyz mam 9 hodin tak mi to vydrzi a jeste hraju pri ceste busem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těd se stavy psp u nás na škole docela rozrostly. ve třídě teda stále jen 4x psp (1x fat, 2x slim (jeden můj), 1x 3k) .

na škole si těď psp pořizuje hodně mladších spolužáků (starší nejsou :) ) je docela nuda jim pokaždé vysvětlovat . co to je CFW. jak se flashuje psp atd. :(

Myslim že za to asi už budu vybírat peníze :D aspon 10 Kč za jednu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U NÁS ve třídě máme 2 PSP. Sedíme vedle sebe, takže se to někomu může zdát dobrý ale mě to přijde na nic, páč když paříme nemůže nás nikdo upozornit co právě probíráme nebo na jaký jsme stránce nebo když nás vyvolá učitel. Nejlepčí je podle mě sedět za křížem zasebou. Ve škole o žádných dalších PSP nevim.

A nabíjim si PSP ve škole. S kámošem se vždyck "pereme" o zásufku.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu