Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Xbox 360 HDD, obnova complet celého disku


Zavorka

Otázka

Zdravím, stala se mi docela nepříjemná situace.

Jednoho dne mi xbox přestal brát hdd, vidí ho ale nabízí pouze možnost formátu.

po připojení do pc se hdd tváří jako nový nenaformátovaný HDD, po pokusu o obnovu partition mi software nalezne něco přes 117gb dat které jsem tam měl bohužel nedokázal mi to obnovit do předchozího stavu.

2qu20pv.png

žádám proto o radu jakým způsobem nebo softwarem tento hdd obnovit.

Zjistil jsem že xbox používá FATX.

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkus http://www.easeus.com/datarecoverywizardpro/ - po padu disku kamose a nasledne i meho jsme vyzkouseli spoustu utilit na obnovu a tento se osvedcil jako nejlepsi. Nevim, zda si poradi s FATx, ale urcite bych to zkusil. Jinak samozrejmosti je, ze to musis nechat obnovovat mimo ten disk :)

(A priznam se, ze nejak nechapu - to ti to nalezlo pres 117 GB dat a neslo to obnovit? Jak se to chovalo, ze to neslo obnovit?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud bude souborový systém zhroucený, budou se ti data asi těžko z toho disku dostávat.

Vyse uvedeny program dokaze obnovit i soubory z disku, kde je partisna a MBR komplet rozbity - funguje tak, ze dela RAW obnovu.

Projizdi cely disk postupne a nachazi fragmenty a spojuje si je k sobe. Je uzasne, ze i na NTFS (ktere je hodne fragmentovane) to fungovalo skvele a obnovilo to 90% souboru (samozrejme tam ale mohou chybet nazvy souboru/slozek, pokud je rozbita tabulka souboru a neni tedy mozne to odnikud vytahnout)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jojo ten program přesně mám, přes xplorer apod. se do toho nedostanu jelikož se to celý zhroutilo, an já ty soubory obnovil ale ne do toho stavu jaký ten disk byl předtím... udělal mi složku RAW a do něho nastrkal složky a do nich soubory podle typu

EDIT: mám verzi EASEUS Data Recovery Wizard Professional 4.3.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak to je ta situace, co jsem popsal vyse. To mas bohuzel zborenou tabulku souboru, ve ktere jsou prave informace o adresarove strukture a o nazvech souboru ulozeny. Nema tedy odkud vzit nazvy a tak vytahal ciste soubory dle typu (chapu, ze ti to muze byt docela k nicemu - napriklad takto obnovene hry a programy jsou k nicemu... osobni fotky a videa se vsak hodi a hudba se da roztridit dle ID3tagu pomoci nejakeho programu)

Je to blbe, ale nic vic s tim neudelas - zadny jiny program nic lepsiho neudela, tohle je max, co se s tim po padu tabulky souboru da delat. (nazvy souboru a adresarova struktura jsou ulozeny v tabulce souboru na zacatku disku - ne u kazdeho souboru zvlast :) takze kdyz padne tabulka souboru, neni nijak mozne zjistit, jak byly soubory roztrideny a pojmenovany)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to je ta situace, co jsem popsal vyse. To mas bohuzel zborenou tabulku souboru, ve ktere jsou prave informace o adresarove strukture a o nazvech souboru ulozeny. Nema tedy odkud vzit nazvy a tak vytahal ciste soubory dle typu (chapu, ze ti to muze byt docela k nicemu - napriklad takto obnovene hry a programy jsou k nicemu... osobni fotky a videa se vsak hodi a hudba se da roztridit dle ID3tagu pomoci nejakeho programu)

Je to blbe, ale nic vic s tim neudelas - zadny jiny program nic lepsiho neudela, tohle je max, co se s tim po padu tabulky souboru da delat. (nazvy souboru a adresarova struktura jsou ulozeny v tabulce souboru na zacatku disku - ne u kazdeho souboru zvlast :) takze kdyz padne tabulka souboru, neni nijak mozne zjistit, jak byly soubory roztrideny a pojmenovany)

no aspon jsem to zkusil , díky moc za rady, jde se formátnout hdd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu