Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc potřebuju poradit kuli .iso hrám na Psp 2004


rosic7

Recommended Posts

Dobrý den mám problém koupil jsem psp 2004 dle prodejce již je tam flash já si to myslím taky když dám informace a verzi fw tak mi to napsalo fv 5.50 prome 2,takže je to asi flashlé,ale stáhnul jsem tekkena 6iso a na kompu se mi to objevila jako rar ,mám ještě staré xp a nemám program na iso ale na noteboku to napsalo normálně iso soubor,tak jsem to dal do složky iso v psp .Poté jsem se podíval na kartu a tam normálně byl tekken 6 a neběhli tam i ty ukázky,no tak jsem dal x spustit ale naskočilo tam jen to psp logo a poté mi napsalo The Game could not be started .A já si s tím nevím rady :cry:prosím o pomoc poradte,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CFW neboli flash tam máš, ale už hrozně zastaralý, Tekken 6 vyžaduje mám dojem minimálně firmware 6.20. Takže si aktualizuj na 6.60 a dej si tam 6.60 PRO B10 CIPL. Pokud budeš mít problém s chybou, že tam je fw 9.90, tak zmáčnkní SELECT, usb device změň na flash0 a restartni PSP, připoj ho k pc, otevři vsh/etc a tam soubor version, tam přepiš 9.90 na 5.50 a ulož, pak změň zpět USB Device na memory stick a resetuj PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CFW neboli flash tam máš, ale už hrozně zastaralý, Tekken 6 vyžaduje mám dojem minimálně firmware 6.20. Takže si aktualizuj na 6.60 a dej si tam 6.60 PRO B10 CIPL. Pokud budeš mít problém s chybou, že tam je fw 9.90, tak zmáčnkní SELECT, usb device změň na flash0 a restartni PSP, připoj ho k pc, otevři vsh/etc a tam soubor version, tam přepiš 9.90 na 5.50 a ulož, pak změň zpět USB Device na memory stick a resetuj PSP.

Dobrý den děkuji za radu na netu jsem něco našel ale nevím jak to mám udělat,jsem takový o málo lepší začátečník ,takže se chci zeptat zda by bbylo možné třeba mě navigovat přez skype,nebo zda by jste mi poslal ten odkaz na to kde to mám stáhnout.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky stáhl jsem tu 6.60 ale napsalo to coruped data a proto stahuju 6.39 oficinal fw a dám tam Downgrade bud na 6.35 nebo 6.39.Doufám že už to nenapíše corupped data jo jinak dávámto do složky psp/game,dělám to dobře ,díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj mám problémeček koupil jsem synovi PSP pod baterkou má 8D a mám nainstalovaný firmware 6.60.

Našel jsem si že ho musím z aktualizovat na 6.60.-B10, vše jsem udělal a fungovaly mi i ISO hry. Problém nastal když jsem PSP vypnul a znovu spustil a ejhle instalace byla pryč a nic nefungovalo.

Prosím můžete mi poradit zda musím něco změnit v nastavení nebo co mám dělat :bash:???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jelikož je tento CFW dočasný (je nahraný v RAM paměti), tudíž se po restartu smaže, tak je ho nutné znovu spustit, když si tam dával CFW, tak tam bylo několik složek, jako proupdate, cipl a poté i fastrecovery, tuto složku fastrecovery dej do PSP/GAME a v psp to spusť stejně jako hru a on se spustí CFW, takhle se to musí dělat pokaždé, když se restartuje PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jelikož je tento CFW dočasný (je nahraný v RAM paměti), tudíž se po restartu smaže, tak je ho nutné znovu spustit, když si tam dával CFW, tak tam bylo několik složek, jako proupdate, cipl a poté i fastrecovery, tuto složku fastrecovery dej do PSP/GAME a v psp to spusť stejně jako hru a on se spustí CFW, takhle se to musí dělat pokaždé, když se restartuje PSP.

Supr hned jsem to prubnul a funguje.

Moc dík:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu