Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Two Worlds 2-psn verze s CZ titulky?


Ondatra

Recommended Posts

Já už Two Worlds 2 mám. Zatím sem ho ještě nerozehrál, ale ted´nedávno se mi stalo, že jsem si to chtěl vyzkoušet a ukázalo mi to jakousi hlášku, že je potřeba obnovit licenci hry a odkázalo mě to na PS Store. Zkusil jsem to zpustit i na druhém účtu, ale ta samá hláška. Od toho borce co jsem to s ním kupoval na půl, tak sem si naštěstí schoval ty přihlašovací údaje a stáhnul to znova a pak už to normálně šlo. Stalo se to ještě někomu? třeba i u jiné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už Two Worlds 2 mám. Zatím sem ho ještě nerozehrál, ale ted´nedávno se mi stalo, že jsem si to chtěl vyzkoušet a ukázalo mi to jakousi hlášku, že je potřeba obnovit licenci hry a odkázalo mě to na PS Store. Zkusil jsem to zpustit i na druhém účtu, ale ta samá hláška. Od toho borce co jsem to s ním kupoval na půl, tak sem si naštěstí schoval ty přihlašovací údaje a stáhnul to znova a pak už to normálně šlo. Stalo se to ještě někomu? třeba i u jiné hry.

a neodstranil jsi ten ucet z ps3, na kterem to bylo zakoupeno, a nenechal si tam jeno tu hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Momentalne je to na PSN za 405 / 365 pro PSN+

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/two-worlds-ii-velvet-game-of-the-year-edition-defense-dlc/cid=EP4007-NPEB01031_00-PTWOWORLDS000001

Takze tato verze je komplet v CZ? Kdyz si udelam ucet a vemu to s nekym na pul s tim, ze to kazdy budeme hrat na svem osobnim uctu bude to OK? I trofeje, multak atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu