Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přítelkyně a Vánoce!!!!!


Petersss

Recommended Posts

hej ty voe na první stránce mi to připadalo že si udržujete holky jenom tím že máte prachy...Na druhé stránce už je to o poznání lepší kde jsou nápady na vášnivý sex....jsem nedávno viděl upe luxusní polštářek Z jedné strany byl černý a nápis DNES NE Miláčku a z druhé růžový Dnes ANO miláčku....bych ji koupil jedny voňave kapesníky, jednoho plyšáka, a jeden ohnivej zážitek....

no taky tezko rict, jestli takovym jako jsem ja muzes navrhnout ohnivej zazitek, sice mi bude za pul mesice 15, ale nvm jestli kdyz bych ji behem listopadu sbalil, tak by se mnou asi po mesici nesla do postele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no taky tezko rict, jestli takovym jako jsem ja muzes navrhnout ohnivej zazitek, sice mi bude za pul mesice 15, ale nvm jestli kdyz bych ji behem listopadu sbalil, tak by se mnou asi po mesici nesla do postele :D

aha to se šeredně pleteš holky do postele jdou po prvním setkání musíš vědět jak na ně,a hlavně už holky nejsou co bejvaly ne sex až pos svatbě , nekterý neví ani jak se jmenuješ a vyspí se s tebou hned první noc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha to se šeredně pleteš holky do postele jdou po prvním setkání musíš vědět jak na ně,a hlavně už holky nejsou co bejvaly ne sex až pos svatbě , nekterý neví ani jak se jmenuješ a vyspí se s tebou hned první noc

i patnactilety? :blink::|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamo by ses divil jak se patnáctky třepou do postele....Jedna už s někým spala a dalších jejich 20 kámošek musí co nejrychleji taky protože by byly "out" xD Navíc ještě k těm drahým dárkum...jakože nemam nic proti ale kupovat mobil za 7 klacku mp4 za 5k atd a pak se na tebe borka vysere....Na to už musiš mit ku*va peněz abys takhle mohl obšťastnovat každou dalši :D A pokud chcete v posteli nejlepši matroš tak to jsou prý ženský od 28-32let. nedávno jsem to četl že to je jejich nejlepší věk a u chlapa to je ta 18-25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ještě musim dodat neni to můj nápad...četl jsem to v rozhovoru s Lucií Bílou a ta pry jednou nestihla koupit příteli dárek tak když šel do sprchy tak si hodila mašličku kolem krku a lehla si pod stromek...xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno toť otázka, peníze nejsou, nápady taky ne ale hlavně že přítelkyni mám, ale viděl bych to na nějaký to zlato, stříbro, drahý kamení znáte to, btw. když sem se jí zeptal prej chce růžovou helikoptéru tak nevim :D

Já bych ji koupil třeba černou aby věděla že si nemůže tolik vymejšlet =))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha to se šeredně pleteš holky do postele jdou po prvním setkání musíš vědět jak na ně,a hlavně už holky nejsou co bejvaly ne sex až pos svatbě , nekterý neví ani jak se jmenuješ a vyspí se s tebou hned první noc

Mám takovej dojem že se jim řiká prostitutky :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblbni holku si raci nabrnkni az po vánocích výrazně ušetříš a můžeš si koupit třeba něco k PSP :lol::lol::lol::lol:

lol :D zase takovej drzgresle nejsem :D

Já bych ji koupil třeba černou aby věděla že si nemůže tolik vymejšlet =))
Mám takovej dojem že se jim řiká prostitutky :lol::lol::lol:

poznamka: pouzivej multiqoute ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu