Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přítelkyně a Vánoce!!!!!


Petersss

Recommended Posts

Tak už ani ne za dva měsíce budou Vánoce a nastává ta otázka co koupit přítelkyni pod stromeček.Fakt už mi dochází fantazie.Co tak budete kupovat???Máte nějaký rady,typy???Nechci slyšet auto, barák a další hovadiny.Něco realnýho.Dík za rady.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak už ani ne za dva měsíce budou Vánoce a nastává ta otázka co koupit přítelkyni pod stromeček.Fakt už mi dochází fantazie.Co tak budete kupovat???Máte nějaký rady,typy???Nechci slyšet auto, barák a další hovadiny.Něco realnýho.Dík za rady.:D

No já bych koupil PSP ;) hodí se jako modní doplněk :lol:

ale já osobně asi koupim nějaký drahý boty:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ani ne za dva měsíce budou Vánoce a nastává ta otázka co koupit přítelkyni pod stromeček.Fakt už mi dochází fantazie.Co tak budete kupovat???Máte nějaký rady,typy???Nechci slyšet auto, barák a další hovadiny.Něco realnýho.Dík za rady.:D

gumovou pěst ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to psp jsem chtel rict taky ale to uz tu je kup ji treba ipoda nebo neco takoveho podle toho kolik do toho chces vratit neco peknyho bud ten ipod nebo nejae zlato bo stribro neco aby vedela ze si ji vazis ten ipod by podle me potesil ale penez stoji taky dost zejo ale psp by se taky hodilo treba by zacala parit abyla by cf a prisla by do party console forum :D:D ale melo by to byt neco draheho aby vedela ze si ji fakt vazis :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notak ja sem dneska sebral prachy zajel s kamosem do teplic a nakoupil cely vanoce este mi zbylo 150 na tatu a to koupim neco zejtra no a pak este dostanu snad kolem 500 na pritelkyni a neco vyberu ;) moje miluje nausnice a piercy a zelenou barvu takze muzete hadat co to bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší to mají ti co vymýšlí překvapení pro dvě přítelkyně :)

ale můj případ to není.........................................................

hej tak tohle sedlo to se teda smeju do ted :D :D nebo to ma taky sakra jednoduche a koupi to same....hej kdyz uz sme u toho co sakra koupim ja..... a vanoce sou uz celkem blizko vzdyt ja ani nevim co koupim rodine...petre tos posral s timhle topicem ted sem zoufaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon už sem jí kupoval ka narozkám za 6500.MP3 taky má,náramky taky.A PSP radši ne-moc nerada když sem s ní a pařím.Asi to vidím na drahý sexy prádýlko a bude to rovnou dárek i pro mě:wohow:

tak tak to je nejlepší dárek. uděláš radost jí a především sobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej ty voe na první stránce mi to připadalo že si udržujete holky jenom tím že máte prachy...Na druhé stránce už je to o poznání lepší kde jsou nápady na vášnivý sex....jsem nedávno viděl upe luxusní polštářek Z jedné strany byl černý a nápis DNES NE Miláčku a z druhé růžový Dnes ANO miláčku....bych ji koupil jedny voňave kapesníky, jednoho plyšáka, a jeden ohnivej zážitek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu