Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kolik her na jednou mohu mít spuštěných na jednom PC?


brians

Otázka

Ahoj,

Zajímalo by mě kolik by snesl můj PC mít spuštěných her na jednou?

Je to možné?

O kolik by se propadl výkon mého PC? Není to nebezpečné na úkor poškození hardware?

Mám zkušenosti se spouštěním dvou stejných her na jednom PC propad výkonu jsem nezaznamenal. Jaké by to bylo mít spuštěné už tři stejné hry?

Můj PC:

-Motherboard: Asus M4N78 ( 2009 )

-Source: ATX 650 Fortron Buy 29.5.2012

-Processor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4 Ghz ( 125W ) Buy 29.5. 2012

-RAM: 3 x 2048 MB 1066 MHz

-Graphics card: AMD ASUS EAH 6870 DirectCU/2DI2S/ 1 GB DDR5 4200MHz + Core 915 MHz Buy 25.8.2011

-OS: Windows XP 32 bit Home Edition SP3 Original, Directx 9 Or Extra for better Compfor Open 64 bit Windows 7 Professional Premium Directx 11

-Hard-disk: SSD - 500 gigabytes ( 2010 )

Vím, že to je utžené za vlasy a zní to zbytečně pro někoho. Že by toho malokdo využil, ale já ano :)

Mám totiž tři steam učty na každém znich mám zakoupenou stejnou hru potřebuju to pro multiplayer, aby jsme tam byli hned připojeni tři hráči. A tak lidé se více ke mě připojovali než, kdyby tam byl jen jeden hráč to by se pak malokdo připojil. Bude to fungovat? Nebo jsou i jiné alternativy jak tohle řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jak chceš bejt přihlášenej na 1kompu na 3 učtech? Jinak komp by to asi utáhl, ale problém budou ty učty. A většina dnešních her pokud jí chceš pustit podruhý tak ti to napíše že je již puštěná a nebo se nic nestane ;)

A ta tvoje sestava mě fakt dostala win xp a win 7 a ještě tam píšeš kdy si sto koupil. Ještě tam vypln rozměry a u u procíku počet pinů :-D

1) možná by to šlo pžez nějakej vzdálenej pc, nebo virtuální pc (možná)

2) koupit si další komp

3) možnost je pučit učty nějakejm kamarádům.

4) A poslední možnost je nevymejšlet bejkárny, a prodat ty 2 učty a hrát normálně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu