Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tribes Ascend error


ichirakuramen

Otázka

ZDravím stáhl jse msi tuto hru , jenže po 5 minutách hraní mi hra spadne a napíše to Assertion failed: i>=0 && (i<ArrayNum||(i==0 && ArrayNum==0)) [File:d:\livebuild\tribes\development\src\core\inc\Array.h] [Line: 563]

Stack: Address = 0x430434 (filename not found) [in C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\tribes\binaries\Win32\TribesAscend.exe]

Address = 0x7c812afb (filename not found) [in C:\WINDOWS\system32\kernel32.dll]

Address = 0x480a51 (filename not found) [in C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\tribes\binaries\Win32\TribesAscend.exe]Address = 0x4a9333 (filename not found) [in C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\tribes\binaries\Win32\TribesAscend.exe]

Nevíte co s tím je ? Reinstall jsem zkousel -nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rozhodně tam jsou chyby v nějakých souborech, mám na myslím, že ti chybí v knihovně C:\WINDOWS\system32\kernel32.dll a další.

Pak tam je chyba hned v .exe souboru, což je špatný (C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\tribes\binaries\Win32\TribesAsc end.exe)

To normálně hraješ hru 5 minut? Jestli jo, tak to nebude problém v DLL souborech, to by jsi vůbec nespustil, pak ale nevím, proč to hází tu chybu. Já se s tím u nějaké hry taky kdysi potýkal, stačí zmíněný DLL soubor stáhnout a ručně ho nakopírovat do složky se hrou (pokud tam chybí) nebo ho nemáš ve složce system32 , ale tam nedoporučuju moc hrabat...

Jsou to jen mé domněnky, ale jak jsem psal, na tuhle chybu (filename not found) [in C:\WINDOWS\system32\kernel32.dll] jsem se kdysi taky smutně díval :D , pomohlo to nakopírování souboru do hry nebo do složky system32 toť vše.

Ty máš tu hru na disku D:\? Já jen, že ta první hláška je právě z disku D: , ale ty chyby o .exe souboru jsou na C:

Jestli můžeš, tak hru stáhni ze Steamu, to by si mělo nainstalovat v pořádku a v případě potřeb si hra instaluje chybějící soubory, kdyby to ani potom nešlo, obrať se na technickou podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu