Jump to content

Dotaz k "flashi" PS2


mesan

Recommended Posts

Zdravím, kamarád mi sem dal PS2 jestli bych mu to neflashnul aby mu šli pálené hry. Sice dělám xboxy ale tomuhle nerozumím a popravdě sáhodlouzle se někde prolejzat fórama a stejně nemít jasno se mi nechce. Stáhnul jsem si noobie package a dal na flasku. Mám tu 8MB paměťovku. Stačí to ted podle nějakého návodu nahrát na tu kartu? Případně nějaká dobrá duše podrobněji poradí? Děkuji předem. A HATEŘI vy buďte stranou díky. :-)

Link to comment
Share on other sites

Jo, nahrát na kartu, ale neni to tak jednoduchý, protože bez nějakýho exploitu ti to tu flashku nenačte a nic nenainstaluješ. Budeš potřebovat buď swap magic, modchip nebo kartu kde už fmcb nainstalovanej je, aby ti šel ten instalátor spustit. Existujou i nějaký další způsoby jak ten instalátor spustit, třeba přes memor32 (speciální paměťovka připojitelná přes usb aby ses v jejim obsahu moh pohrabat v pc). Několik postupů instalace je popsáno na http://freemcboot.info/ kde si stáhneš i poslední verzi toho instalátoru (1.8b noobie package).

Link to comment
Share on other sites

Buď si něco pořídit, ikdyž to budeš potřebovat jen jednou, nebo si nechat od někoho ten FMCB na kartu nahrát za peníze, koupit nebo si pučit už nahranou kartu. Jak už máš jednou nahranou kartu, tak už pak můžeš instalovat na další bez problémů. Nebo si můžeš třeba pučit originální swap magic (stačí jen ten disk, to swapovací nářadí nebudeš potřebovat protože nebudeš přehazovat disky). A ještě drobná poznámka, FMCB nebude fungovat na poslednim modelu slim konzole (SCPH-9000x, je to ta jediná bez externího napájecího zdroje).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy