Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě hry přes Play Station Store POMOC !!!


Thomas17

Otázka

Zdravím Vás tu všechny.

Mám hodně velký problém :(:(.... Dneska jsem se rozhodl že si koupím na PS3 Mortal Combat jelikož mě velice bavilo Demo !..... ale nastal mi velký problém koupil jsem si Mortal kombat na PS Vitu :-/:-/ zaplatil jsem za ní 999,- kč !!!! A bohužel nemám Vitu, nějako jsem blbe* přehlídl to že to není na PS3 ale na Vitu :(

Prosím pomůžete mi tu někdo ?!!! je možné to někde vyreklamovat a aby mi byli vrácený peníze ? nebo se udělala výměna ?!! bohužel moje AJ není zas tak dobrá.

Nebo se stím nedá nic dělat ?:(:'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a neni mortal kombat crossgame zrovna? koukni se v download listu na PS3,treba to pude

Co znamená to crossgame ?? moc těm to výrazům nerozumím tak se omlouvám.

Dost o tomhle pochybuju, že by to bylo možné vyměnit. Spíš skus sehnat někoho, kdo by to od tebe koupil.

No jedině... ale zase dávat někomu své údaje do Play storu aby si to mohl stáhnout nebo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cross-game obvykle znamená, že můžeš hrát proti hráčům na jiných platformách. Tedy že ty budeš mít hru na PS3 a tvůj soupeř třeba na Vitě. Co jsem ale našel, případ MK to není. Nicméně, obvykle to znamená pouze možnost hraní, ne že hra je automaticky k dispozici pro dvě platformy za jednu cenu.

Pokud nechceš nikomu dávat údaje, máš asi smůlu. Můžeš zkusit prozkoumat oficiální stránku: http://cz.playstation.com/ps3/support/ třeba tam najdeš nějaké info, co by se dalo dělat.

Btw: nepiš víc příspěvků po sobě, použij edit, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu