Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spousteni ROM her na 3DS


sokolator

Otázka

Zdravim, mám 3DS a koupil jsem si k němu Acekard2i. 3DS mam ve verzi FW 4.2 a Acekard2i také (4.21 HW:81), myslím, že nic aktuálnějšího není. Z internetu jsem stahoval ROM NDS her, ale některé spustit jdou, některé ne. Konkrétně mi nefunguje Ghost Trick - Phantom Detective, Professor Layton and the Unwound Future nebo Mario & Luigi - Bowser's Inside Story. Zkoušel jsem US i EU verze a vždy to skončí u bílé obrazovky a zamrznutí 3DS. Zajímalo by mě tedy, jestli dělám něco špatně (třeba jestli nemám něco nastavit jinak), nebo jestli zkrátka jsou NDS hry, které na svém 3DS nerozjedu. Díky za rady a odpovědi, případně jestli někdo neznáte stránku, kde bych se dozvěděl které hry jsou kompatibilní s kterou kartou. Ještě jednou dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jednodusse, pouzivas posledni verzi ACEKARD SYSTEMU 4.21 - a ten je zastaraly a vlastne uz neni k dispozici ani na oficialnich strankach ACEKARDU, kde sami preferuji AKAIO

Kdybys mel AKAIO, tak mas 1.9 + (nevim, kde je ted cislovani) - aktualni, a podporuje neskutecne mnozstvi her!!!

Rozhodne doporucuji prejit na AKAIO... www.akaio.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu