Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

antivirus ano či ne???


wesick

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rozhodne jsem pro antivir, jelikoz Android se da zavirovat i pres sms/mms a pouhym surfovanim na mobilu. A nerad to rikam, ale i z GooglePlay se da stahnout vir xD

Ja pouzivam AVG Pro a jsem spokojen (nejen ze mi tel kontroluje za chodu (instalace, prichozi zpravy, net), dokonce mi i pristroj hlida a v pripade kradeze se da i vystopovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem rozhodne PROTI antiviru.

Android se po SMS nebo MMS zavirovat neda. Musis si tam nainstalovat sam appku (proto vzdy u kazde app vidis jaka pozaduje opravneni - aby ses pak treba nedivil, az ta aplikace bude posilat SMS nebo volat)...

A cely Android se da zavirovat jen s root pravy (proto ale vzdy root prava potvrzujes).

Takze suma sumarum? Na Android aktualne nejsou zadne skutecne viry, jen "skodlive aplikace" - ktery si ale kazdy musi nainstalovat a spustit sam.

Co tedy staci? Stahovat overene aplikace a nemas se ceho bat.

... a proc ne antivir? Kdyz uz nic, tak uplne zbytecne vytezuje prostredky a zkracuje ti tak vydrz na baterie - coz je imho u mobilu dost podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu