Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sleeping.Dogs.XBOX360-SWAG REGION FREE !


sharemans

Recommended Posts

Ok díky moc, konečně odpověď na kterou čekám. Teď si to stahuji na jiném PC od jiného uploadera, protože jak jsem psal, zničil jsem 2 DVD už.

Takže normálně to stáhnu, vybalím za raru, přes Xbox backup creator přepíšu ty topology data a pak to musím projet ABGX? Jak ho máš nastavený, já ho vůbec nepoužívám, takže nevím jestli mám použít návod co jsem tu někde viděl pro nastavení ABGX nebo se to zase změnilo a už se tam zase nastavuje něco jinak? Jinak já taky používám verbatimka a pálim 2,4x.

btw: já myslel, že červená v ABGX je špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

přečti si návod v xbox tutoriálu, jak změnit topology data a jak to ověřit přes ABGX, tuším, že se nezaškrtává verify stealth passes, ale nejsem si jistý hlavně nejsem doma, takže přesně ti to neřeknu, radši si to přečti v tom návodu co je tu na forumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedno stálo 35,-, teď jsem zjistil, že u nás ve vesnici (nejsme úplně malá vesnice s jedním krámem a jednou hospodou) je mají za 30,-. Jsem myslel, že je tu nemají, protože jsem se ptal minule a měli jen mínuska a jedno stálo snad 50,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rawmen - nemáš vůbec za co, rád jsem pomohl.

radek1993 - také nemám iHas vypalovačku a žiju, jakou máš verzi dashboardu? Pokud se nepletu tak by se ti měl updatnout, když dáš novou hru, která požaduje vyšší DB.

jinak nevím, kde si to vzal, že na jiný DB potřebuješ iHas mechaniku, tu potřebuješ pouze na XGD3 hry, ale vypálíš to i normální bez úpravy jen to nemusí být tak spolehlivé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, má někdo podobný problém, že hru rozjede jen do prvního jakoby načítaní (jak se ukáže kdo se na tom podílel atd) a pak zamrzne celý Xbox? Mam Flash lt 3.0 a hru mi vypálili přímo v obchodě. Forza 4 fičí v cajku, ale ten Sleeping Dogs ne. Tak nvm co stim. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak nevím...mám lt 2.0, updatnul jsem přes flashku na dashboard 2.0.14719, stáhnul jsem SWAG verzi Sleeping Dogs, pomocí Backup Creatoru jsem to upravil na lt 2.0 a vypálil jako vždy v ImgBurnu rychlostí 2,4x na Verbatimko...a pořád mi to píše "Unrecognized disc" a "disc is unreadable"...všechny ostatní xgd3 hry mi jdou, pomocí mp3 tricku je hraju i z hdd...pokud vím, tak jsem udělal vše jak má být, na live nechodím, silent update určitě nemám...má někdo nějaký nápad nebo radu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ihascu fakt nemám, to bych měl jinak i lt 3.0...právě že jsem četl že by to mělo jít v pohodě s tím postupem, jak jsem psal výše...spoustě lidem to jde normálně právě, asi je to individuální no...zkusim ještě rozjet max payna, uvidim jak se bude chovat, každopádně je to zajímavý :)

RGH si nechám udělat určitě v nejbližší době, doted mi šli hry v pohodě na lt 2.0 a na původním dashi, takže to bylo bez starosti, ale už předtím jsem si říkal, že až ty hry nepůjdou, nechám si udělat RGH a nebudu updatovat na lt 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, má někdo podobný problém, že hru rozjede jen do prvního jakoby načítaní (jak se ukáže kdo se na tom podílel atd) a pak zamrzne celý Xbox? Mam Flash lt 3.0 a hru mi vypálili přímo v obchodě. Forza 4 fičí v cajku, ale ten Sleeping Dogs ne. Tak nvm co stim. Poradí někdo?

Jo s tímhle jsme měl taky problém, vypálil jsme to znova a už to jelo v pohodě.....takže možná špatně vypáleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak už jsem to rozjel, velké díky uživateli skiz u suck. Zatím jsem to hrál jen pár minut, vypadá to dobře.

Radek1993: V čem je problém? Já mám taky LT 2.0 ani nevím co ta ihas mechanika je a normálně jsem to vypálil.

Rawmen a kdyz jsi to projel pres ABGX tak ti to tam vypsalo neco cervene? Me to totiz nic cervene nenapise, spis se mi dole napise verification failed coz je asi sneco spatne ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu