Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koncert 50 Centa (21.11.07) Praha


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já sem taky gay a taky o neřešim :lol::lol::lol:

k shadow.wizardovi....ty fakt newíš co plácáš...já vim seš tu velkej boss když si Admin.....ale pro mě seš jen chudáček s červeným nápisem !

:) Tak to je k zasmianiu :) nic o mne nevies a len preto, ze nemam rad Fiftyho som chudak ;) nj... logika ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
JJ super koncert, nemělo to chybu.

No možná jednu chybu bych našel - bylo to moc krátký , moch to trochu prodloužit , ale jinak super ... Jo a ještě další chyba - organizátoři to moc nezvladali , kdo mel na stani si sel sednout a opacne , ja mel na sezeni a stejne sem nesedel , no i kdyby bylo misto tak se tam stejne nedalo sedet pac to fifty rozjel a i ty co byly na sedackach staly ...... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já měla na sezení a stejně sem celou dobu stála, takže to bylo opravdu jedno a to sedadlo bylo jen takový fiktivní :D

A chybu to mělo teda to jo, půl hodiny pauza nebo kolik mezi předkapelou a 50centem - to se jim moc nepovedlo, ale jinak super. Organizace by měla být stopro lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale nebyla predkapela , to byly fiftyho beatboxeri a breakdanceri .... Predkapela mela byt : Moja Rec a DJ Wich a nironic , ale ty kvuli zkouskam a pry i kuli tomu ze je sponzoruje jina znacka bot nenechali vystoupit , proto tam byla takova mezera pac fifty s tim nepocital .... Njn ten management :cry: akorat zkazili rozehrati , jo a kdyby dal I GET MONEY nekam ke konci a ne jako druhou a jeste bez vsech nastroju tak by lidi rvali jak o zivot .... 8)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se z celeho koncertu liby 3 tracky......jen se mi libilo jak se zeptal Tony Yayo jestli je nedko zhulenej, na drogach a ozralej.....jak cela arena kricela, ze joooo. Fakt vidim , ja ty 10 leti deti s doprovodem maminek davaji speka nebo crack pred koncertem....njn ceska republika aka banda opicek....kejvni rukou doprava rekni tohle zakric tohle a vsechno udelame :D to me fakt rozesmalo. Docela se divim, ze v T-mobile arene povolili ten ohnostrujek a ty ohne...docela nebezpecne....ale 50satnik by to zaplatil...takze to bylo asi jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem se divil ze tam je takovejch pirotechnickejch efektu , ale docela me prekvapilo , ze po divakach vepredu hazel flasky s vodou :) prej se za to s nim uz nejaka Americanka soudila ze ji sejmul do hlavy ... Jo a me se tam tech pisnicek libilo vic ... A to s tou travou , ja si spis myslim ze nevedeli o cem keca tak aby byly IN tak zvedly ruce :) Ale Lloyd Banks se tomu smal , taky mu to asi prislo divny jak rikal electropunker ... :):) 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu