Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 13


eiza

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj.

Mam dotaz ohledne online hrani nhl 13

Vzdy kdyz projizdim lobby tak vidim protihrace pouze z USA a Kanady, da se nejak ovlivnit kam vas xbox nasmeruje ? Aby se proste hralo evropany.

Pripojeni mam od UPC a wifi modem. Jine hry mi hlasi NAT open tak nevim cim by to mohlo byt.

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ja nahraju a pred tim nez se puk dostane k hraci tak dam pravou packu do predu a pustim a hrac pak vystreli, je potreba akorat vychytat ten timing kdy pohnout tou packou.

Jo to nevím já z první nestřílím :)ale vím že když jsem nahrál a držel LT tak střela byla silnější tak jsem myslel že je to střela z první:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

cau, mam dotaz, hraju be a pro, draftovali me v prvni volbe, absolutne sem plnil stanoven cile (kolik golu, prihravet atd mit za sezonu) ale stejne me poslali na farmu. na farme daleko predcim pozadovany statistiky (npr chtej abych dal 12 golu a ja dal zatim 23) ale stejne me preradili do 3. utoku, pac prej moje STATISTIKY nejsou dobry...moc to nechapu, je to nakej bug nebo neco delam spatne? Nehraju uplne kazdej zapas, par sem jich simuloval, muze to bejt tak ze se do statistik tyhle zapasy nepocitaj? ciz by bylo padly na hlavu... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze simulovanych zapasu nemuze byt klasifikovana tymova hra a podobne (nemuzu si vzpomenout, co vse se hodnoti), hodnoceni hrace neni pouze o bodech, ale o tom, jak se zapojis do hry (prihravky, disciplina, hra telem, apod.)... zaverem: co nejvice hrat a snazit se ziskat, co nejvetsi znamky ze zapasu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém hraju Be a GM a hraji pořád za stejnou formaci(i soupeř) nevíte jak to nastavit na normální?

P.S 1, můžete mi někdo poradit jak se podepisuji hráče co jsou nechráněným hráčem? Mám pár smluv v týmu s tímto statusem ale nikde nemůžu najít jak je podepsat

2, ještě se mi nepodařilo vytrejdovat nějakého dobrého hráče, cokoliv jim nabídnu tak to není dobré(i když mají o toho hráče zájem) a víc hráčů nemůžu nabídnout kvůli max. počet lidí v týmu. Nějaké rady triky, tipy? :D

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano zlepšují... je to jeden z úkolů GM vylepšit několik hráčů

Zdravim, nevíte jestli když koupim NHL 13 z bazaru bez passu, tak jestli se dá stáhnout normálně na PC někde soupisky a přes flashku dát do X360. Přes net už nehraju ale na soupisky ve Fifě a NHL si celkem potrpim. Live kvuli tomu kupovat nechci.

ano, jde to, uz jsem nekolik soupisek vlozil... nevyhodou je, ze nejsou prilis caste

Upraveno uživatelem heylool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu