Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučení na hry a aplikace


Negto

Recommended Posts

Ahoj,

jelikož díky svému zdravotnímu stavu jsem tu poslední dobou nebyl a nemohl jsem se věnovat sekci na plno,

rozhodl jsem se Vám to vynahradit.

Sám vím, jak je těžké najít dobrou aplikaci nebo hru a proto se zde budou doporučovat. Vše co doporučím mám vyzkoušeno

na Xperii Play. Budou to takové mini recenze i s hodnocením. Většina věcí bude zadarmo a když ne, dám Vám návod, jak je najít a nainstalovat.

1 post = 1 mini recenze.

Seznam recenzí:

Endomondo - Aplikace pro běhání a sporty

Temple run - Oddychová hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Endomondo - Aplikace pro běhání

uCzZRpkRNcZ6Ank4cK_4IOUhk7WJZgjh4y8xCxWRbgOPn-02PlREAeT7EbASHwF9mn4=h230TqunQkucvTTeiREdm0bUJYTpUml52EwcttD7U7A2pZJgkauGijqDuPa6hYF2kx4Wlg=h2302KbX6MvxjnX-W6JEU_wDpzP3YYguUT6EnWrM9zObdGdLuEDopd6bJYWmLdcFfa8ogIU=h230xof3qZ13Xmj38FqK3sR2Z4x8EKbHTQW_1n9Gq3HPFFPQJ1bTHkUen_dYLml5zEADwgI=h230

Cíl aplikace:

Neznám lepší sportovní aplikaci než endomondo. Má spoustu funkcí, které každý člověk co sportuje ocení.

Měří uběhnutou vzdálenost, čas, spálené kalorie. Aplikace je vhodná i na kolo, nebo nabízí běhání intervalů.

Anglického trenéra můžete vypnou a jen v klidu poslouchat písničky.

Na android existuje více podobných aplikací, ale endomondo rozhodně vede.

Existuje free verze a placená, kde cena se pohybuje okolo 130,-Kč .. Je to opravdu dobrá investice.

Když jste studenti a nemáte peníze na vyhazování, není nic lehčího než napsat do googlu endomondo pro apk...

Free verze: [Klik]

Placená verze [Klik]

Moje hodnocení: 9/10

Google play hodnocení: 4,6/5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Temple Run - Oddychová hra

xCsL4NrBzeH676lsyEmP-8Z5Hpw3rXC38R2-dUuXTc7jedwipLm3iMjyJ_Y0vFKHZQI=h2306-GL9yAEC6yrN9ML_OfUAo1A1sdlQc-18vNoM0G_6Uylx3og8AWcWY51upLMiBmMXWI=h230sgx2RsuOH-w8GzuqjkSHZ6br2TQnaCcCV-MPwfQwxLzTmhb_El4GpS2wa5jDXyC3LMY=h230yg160HNuKEQDB6eHTf_UCBXvwRuZJT-bATkyBPJ8NMoiVEv8pUS-iXQj-5NzBt-jNQ=h230

Cíl aplikace:

Jedná se o oddychovou hru s intuitivním ovládáním. Vašim úkolem je utéct z chrámu,

kde za Vámi utíkají gorily, takže každá chyba může být osudová. Čím déle běžíte,

tím je to těžší. Přibývá pastí a zrychlujete. Sbíráte žetony, za které si kupujete vylepšení.

Super hra na zkrácení volné chvíle. Jako velké plus beru sbírání archievmentů, docela to hru oživí.

Existuje i placená verze, která je o dost věcí obohacená.

Free verze: [Klik]

Placená verze [Klik]

Moje hodnocení: 9/10

Google play hodnocení: 4,6/5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 4 years later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu