Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova Castlevania


Astaroth

Recommended Posts

mě to vubec nebavilo

grafika pěkna přiběh ujde

ale to ovaldani je trapne

No nevim, ovladani je +/- stejne, jako u predchozich dilu;-)

Nekdo psal na foru, ze se mu hra zda tezka, ale muj subjektivni nazor je, ze je to spis naopak;-)

Co ovsem chybi hodne me, je RPG cast hry:-( V predchozich dilech se dala postava vylepsovat, vybavovat ruznymi kouzly apod. - toto je (alespon zatim) v podstate obycejna 2D chodicka:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to ze tahle "nova" castlevania je remake arkady Castlevania Rondo of Blood ktera nikdy nevysla v anglictine a tohle to ma napravit... akorat je to jedna z tech prvnich castlevanii ktere byly ciste arkadove... jedine + co se tam da najit je puvodni castlevania + psx verze symphony of the night ktera uz RPG prvky ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mého je to vynikající kus, smekám před konami , tak krásná grafika a ovládání mi upllně vyhovuje, líbí se mi též hudba, příběh prostě castlevanijskej :D vybít zabít drákulu, já to dohrál za pár hodin když je něčeho remake tak to vždy ubere na obtížnosti, teda z mých zkušeností vyjma Final fantasy III na ds, tam sem se potil jako sviň :D zvlášť u bossů moje hodnoceni castlevanie je 90 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu