Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid: The Phantom Pain (Ground Zeroes)


NobodyAnswers

Recommended Posts

Hlavne at ma Kojima trochu soudnosti a predhodi nam neco, co nesmrdi kopirakem, protoze po dohrani MGS4, jsem nabyl dojmu, ze vic v kruzich uz se pohybovat nemuze.

Presto se porad jedna o mou oblibenou serii a proto doufam, ze se konecne toho odkazovani sama na sebe vyhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

to bylo keců od Kojimy :-DD že bude dělat posledního MGS, ale jsem zase rád. Vypadá to dobře ale jen podle jednoho úryvku težko říci, jsem pak zvědavej na podrobnější info o příběhu. Poslední MGS 4 dobrý ale trošku zklamání, čekal jsem více. Rád bych aby se série vrátila k prvnímu dílu, žádné kamufláže apod. pak bohužel zase si budu muset sehnat PSko :-DDD tak jak kvůli č. 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konami Sony nevlastní, pro mě je důležité, že to na PS3 vychází a jsem naopak rád, že to vydávají i na jiné platformy, pro mě je důležité, že se hra bude prodávat co nejlépe, takže budou vycházet i další díly. Říct, že by to mělo vycházet na PSka je krátkozraké. Svého ducha to snad neztratí, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

krasavec, jinak potvrdilo se to co se o phantom pain tvrdilo vč. všech náznaků(jak rozebírali minutu po minutě trailer) ať už v nápise kde nakonci opravdu vyjede metal gear solid tak i ml. psycho mantys(byl cool)

Těším se jak malej jarda, popravě čtvrtej díl mě moc nenadchl. U mě favorité 1 a 3, těším se na další infa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menší info ground zeroes vs phantom pain:

http://www.siliconera.com/2013/03/27/the-phantom-pain-and-metal-gear-solid-ground-zeroes-are-two-separate-games/

update 1 se mi moc nelíbí ... (TPP is definitely 360 and PS3 though)

Neverim, ze by to na PS3 nebylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu