Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zrušení STORE účtu


peeeca

Otázka

Ahoj,

koupil jsem si PSV z bazaru. Teď si ale potřebuji založit vlastní ale tamten tam ještě pořád je. Mohu ho nějak zrušit sám a kdyžtak prosím poraďte jak. A ten předešlý majitel tam zanechal na kartě jednu hru. To znamená, že když smažu jeho účet tak si tu hru už nezahraju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Budeš muset dát settings a tam restore a psv uvést do původního nastavení aby sis tam založil svůj účet. Pokud tam měl předchozí majitel staženou hru tak na tvém účtě nepůjde a rovnou ti možná i doporučím udělat si formát karty během provádění restore ať tam máš hezky čisto po něm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jedná se o hru F1 a bývalý majitel mi napsal toto - ježiši F1 není závyslá na účtu a stejně on-line není podporována ,napište si na podporu sony ,že nevíte jak si vytviřit novej účet .Hry nejsou vázány na účet PS.

Já už se v tom teda nevyznám jak to teda je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jedná se o hru F1 a bývalý majitel mi napsal toto - ježiši F1 není závyslá na účtu a stejně on-line není podporována ,napište si na podporu sony ,že nevíte jak si vytviřit novej účet .Hry nejsou vázány na účet PS.

Já už se v tom teda nevyznám jak to teda je...

každá hra zakoupená na storu je vázaná na účet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže nejde nejdříve hru zálohovat v PC, potom zrušit ten starej ucet, udělat si novej účet a hru nahrát zpátky?

nazpátek ti to nejšpíš nepůjde protože ta hra je vázaná na jeho účet, jestli ti půjde nahrát nazpátek tak ji nespustíš, napíše ti to že ji vlastní jiný uživatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu