Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

muzu se zeptat jak se tam dava ten patch?

S tim exacem :).. je to easy..zapnes program...vyber ISO hry..(manhunt :D ) mno a vyberes ten patch :) (ve slozce s exacem ;) ) A je to:)...za10 s to patchne...hodis do psp a hrajes 8-) je to o mnoho lepsi :) (i kdyz zhorsilo se neco :( treba jako kdyz chces na specialnim miste dat to specialni zabiti...tak nepoznas ze ho davas:-\ )

Nevi NEKDO JESTLI MIRA TOHO JAK DLOUHO DRZIM TO SPECILANI ZABITI OVLIVNI KVALITU KAMERY? :) :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim exacem :).. je to easy..zapnes program...vyber ISO hry..(manhunt :D ) mno a vyberes ten patch :) (ve slozce s exacem ;) ) A je to:)...za10 s to patchne...hodis do psp a hrajes 8-) je to o mnoho lepsi :) (i kdyz zhorsilo se neco :( treba jako kdyz chces na specialnim miste dat to specialni zabiti...tak nepoznas ze ho davas:-\ )

Nevi NEKDO JESTLI MIRA TOHO JAK DLOUHO DRZIM TO SPECILANI ZABITI OVLIVNI KVALITU KAMERY? :) :wohow:

jo aha.......ja sem ale voly:cheesygrin:.......no ja to hral zatim jenom 3 min...ale kdyz sem si tu precet ze to de i se spoustou krve:D.......jinak o nakym zabijeni ani o hre nevim nic:)......takze budu zatim zkouset...ale dik:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo aha.......ja sem ale voly:cheesygrin:.......no ja to hral zatim jenom 3 min...ale kdyz sem si tu precet ze to de i se spoustou krve:D.......jinak o nakym zabijeni ani o hre nevim nic:)......takze budu zatim zkouset...ale dik:bash:

:) pockej si na zachod :)... :D...je to hodne husty :) (umlati ho na wc.. a docela brutalne :) ) !!! :) :bash:

Tak ta hra je stejne nejlepsi co sem asi kdy hral! :) snad bude hodne dlouha!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) pockej si na zachod :)... :D...je to hodne husty :) (umlati ho na wc.. a docela brutalne :) ) !!! :) :bash:

Tak ta hra je stejne nejlepsi co sem asi kdy hral! :) snad bude hodne dlouha!

na zachod?:D:lol: tak nevim jak se asi dostanu.....hral jsem zacatek a ubil me ten manik co byl v ty budce hlidkovaci(za tema mrizema).......jinak uz zacatek je hustej kdyz je tam napsany ze pro vetsi herni zazitek si nasadte sluchatka.....de z toho az hruza:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) pockej si na zachod :)... :D...je to hodne husty :) (umlati ho na wc.. a docela brutalne :) ) !!! :) :bash:

Tak ta hra je stejne nejlepsi co sem asi kdy hral! :) snad bude hodne dlouha!

počkej až budeš v tomhle kole (Sexual Deviants :)) v mučírně....tam jsou dobrý brutalitky ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej až budeš v tomhle kole (Sexual Deviants :)) v mučírně....tam jsou dobrý brutalitky ;):)

:) ja uz jsem jinde :)... (red ligts) uz sem to sem psal (kanal :) ) a uz sem ho tam i nacpal :D chi chi chi :) Tekene ty si to dohral? :D nejbrutalnejsi vec? :) Zbran? Kombo? :) hh

Acide :) musis se shovat do stinu :) a pockat si nane :).. :D A postupne je odkrouhnout (kdyz nesjou videt pres mrzie nejlepe :) ) a hodit mu tam cihlu (jinak tam jsou zadni dvere...doprava od vychodu ze zachoda..jen nevim jestli tam jde hned ze zacatku...nebo musis projit pres ty kkt a otevrit to z druhe strany!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ski: zachod je suprovej, to jsem se fakt od srdce zasmal :D , ale pak mam problem, hned jak po zachode projdu tou tmou jak tam blikaj ty neony, tak jak pak dal? vzdycky me videj a maj alarm a jsem v pr...

dik za help

Taky jsem se tady dlouho trapil.... Ale pak jsem je jednoho po druhym dostal na tom rohu.... Tam neni videt ze stage ani z baru....:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu