Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na ten torrentleech mi neda niekto link na stiahnutie ?
Daval jsem ho do download sekce..

Jinak me se to hodne libi.. Tam psali ze se sluchatkama to je lepsi :D tak jsem hral od zacatku a na plno s PortaPro a fakt uz se to da prozivat slusne :) ..

Fakt si myslim ze je to super hra.. Aspon me teda chytla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval jsem ho do download sekce..

Jinak me se to hodne libi.. Tam psali ze se sluchatkama to je lepsi :D tak jsem hral od zacatku a na plno s PortaPro a fakt uz se to da prozivat slusne :) ..

Fakt si myslim ze je to super hra.. Aspon me teda chytla :)

njn na tych sluchadkach som to tez paril a zvuk je fantasticky..ale nechapem tym farbam co mi furt pise hore... zelena,cervena,, a ja nvm jaka..potom ze mozem zabit dakoho tak a tak....atd..boa... som pri smetiarskom aute a biju ma dvaja... nemozem ich zabit.. zatial dojem z hry asi 6/10 :(

EDIT/ a to preto lebo sa bije jak gay :D:D:D

EDIT// uz som ich zabil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hra dobra ale je to moc tmavy...venku se to dost blbe hraje.jednicku sem hral a ta my zatim prisla nejak tak lepsi...tady je vic cenzury(myslim to problikavani)...jinak ty barvy(bila,zluta,cervena) jsou na to cim dyl ste pripraveny ho zabit(stojite za nim a mate ho zamerenyho a skacou barevne se premenuje ten zamerovac) tak to jsou stupne brutality...za tu cervenou je to nejbrutanejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju pomoc od někoho kdo už prošel perverz klub - mám ted ůkol prohledat ty sklepení jak mučí lidi,je tam 6 mučíren a jedny zamčený dveře a přes ty nevim jak se dostat a taky nevim jak se dostat k jednomu týpkovi kterej je v tý mučírně zamklej a furt tam dává nějakýmu chlapovi šoky (pokud ho teda mám zabíjet),předem dík ;)

už to mám tak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu