Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V misi s pickmanem se dostanu do casti 4 laboratori s opicakama.... Zabiju dva maniky(jeden s uspavackou, jeden s pilou) a jsem v te casti uvezne... Nevim, jak se mam dostat dal pres dvere, ktere jsou zamceny tim reflexnim zamkem na oci... Zkousel jsem se podivat po nejake ventilaci, ale nic tam neni... Jak tedy dal? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem tuhle skvelou parbu konecne dohral :) a podle me je to jedna z nej her na pspcko co byla vydana (aspon pro me) skvely prostredi,velkej vyber zbrani a s kazdou moznost trojityho killu,super pribeh a napaditost misi,jedina vada na krase tyhle bomba hry je to ze je tam docela slaby IQ nepratel,to je snad jediny,jinak Manhunt 2 forever! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čuste všici, sem v misi Origins, jak je tam tam ta laboratoř veterinární, prolezu tim potrubím, jak je tam ten pes v tý krabici, zabiju ty dva chlápky co tam sou, a co ted ? jak mám otevřít ty dveře zakodovaný ? nebo kudy mám jít ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa zasek v misi Altered State , ostal som trcat v nejakej stodole , a newiem ako odtial prec. Zabil som tam vsetkych , pacidlo som taky nasel, ale newim co s nim .

Je tam taky akoby otvor prekryty 3 kuskami dreva, ale nijak to nejde rozbit.

Edit: no zvladol som to aj sam

a mam dotaz , co znamenaju tie lebky na mape?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem se zasekl na tom miste (nevim jak moc je to daleko ale nahral sem zhruba 1-2hodky) kde je takova ulice... je tam nekolik mist kam kdyz prijdou tak se rozsviti samy svetla, je tam par temnejch ulicek a stoji tam takova nejaka velka dodavka na kterou se da vylezt... rika to at najdu alternativni cestu ven ale po 10 min. hledani sem to vzdal pac na to nemam nervy :-)... pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem se zasekl na tom miste (nevim jak moc je to daleko ale nahral sem zhruba 1-2hodky) kde je takova ulice... je tam nekolik mist kam kdyz prijdou tak se rozsviti samy svetla, je tam par temnejch ulicek a stoji tam takova nejaka velka dodavka na kterou se da vylezt... rika to at najdu alternativni cestu ven ale po 10 min. hledani sem to vzdal pac na to nemam nervy :-)... pls poradte

no to musis sejmout ty dva typky, a seber od nich kleste a prostrihas si diru v plote ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Vim ze jsem patrne uz dost "out", ale preci jen mi to neda. Uz jsem stahl nekolikrat ISO Manhuntu 2, celkem asi 4-krat, 3 z nich byly testovany na firmwaru 3.71 m33 a funkcne. Ja ale za boha na svym 3.71 m33-3(pozdeji m33-4) Manhunt nemuzu rozjet. Zkousel jsem i ruzna nastaveni UMD modu, vlozeny i vyndany UMD disk... protoze jsem hral jednicku, docela jsem se tesil, ale tohle me stve. Nestalo se nekomu neco podobnyho? :-)

Edit: No tak sam tomu neverim, zkousel jsem googlit i predtim, ale ted se mi povedlo najit reseni :-D Jestli to dela jeste nekomu, az se to po splash screenu sekne na cerny obrazovce (za predpokladu ze pomoci tlacitka home muzete hru vypnout), tak dejte PSP do sleep modu. Znovu zapnete, Manhunt po vas bude chtit vytvoreni savefilu, to potrvrdite koleckem a muzete parit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu