Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

Tak samozrejme nastal dalsi problem :-/ Po dokonceni druhe mise Ghosts, se objevi na malou chvilku napis "Loading..." a pak se vypne PSP. Takze si to nemuzu ani savnout, coz vyusti v to ze do dalsi mise se nemuzu dostat. Slo to po prvni misi, taky to spadlo, ale az po savu. Dost me to mrzi, ten gameplay me dost chytl. Napada me jestli neni nejakej jinej release Manhuntu nez od "psy" (BTW nedavam edit puvodniho prispevku a) aby v tom nebyl bordel a b) aby se topic objevil jako s novou zpravou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak samozrejme nastal dalsi problem :-/ Po dokonceni druhe mise Ghosts, se objevi na malou chvilku napis "Loading..." a pak se vypne PSP. Takze si to nemuzu ani savnout, coz vyusti v to ze do dalsi mise se nemuzu dostat. Slo to po prvni misi, taky to spadlo, ale az po savu. Dost me to mrzi, ten gameplay me dost chytl. Napada me jestli neni nejakej jinej release Manhuntu nez od "psy" (BTW nedavam edit puvodniho prispevku a) aby v tom nebyl bordel a b) aby se topic objevil jako s novou zpravou)

spatne stazeny iso,mne to delalo v jinych hrach taky,proste to mas poskozeny a musis to stahnout znova nebo odjinud

co to je za hru? je to dobry ? :D

hrajes za postavu ktera musi prezit lov kterej je na ni vedenej,a poznavas pritom minulost ty postavy,je to super hra,doporucuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne stazeny iso,mne to delalo v jinych hrach taky,proste to mas poskozeny a musis to stahnout znova nebo odjinud

Jasny, diky za radu, problem je ze jakykoliv jsem stahnul, tak ten release je od psy (doufam ze se tak ta grupa jmenuje) a tam mam tyhle problemy. Jinej release opravdu nemuzu najit, uz jsem to vazne stahl asi ctyrikrat, pokazdy z jinyho zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Si To Kup - Odkaz Vyse - Na 100% Funguje - A Porad Tu Nebrec

Ja jsem se tu ptal na ISO soubory, umim si vyhledat E-SHOP a tu hru si klidne koupim, netrha mi to zily, ale proste me zarazi zpusob jakym to nefunguje. Kdyby nekomu nesla spustit, tak jsem tu poradil, trebaze to nikdo nepouzije, pak jsem popsal jakej mam s ISO souborem dalsi problem, nekdo napsal konkretni mozny reseni a ja jsem jenom odpovedel ze tim to neni. Tomu rikate u vas breceni? Zkus nekdy nebejt takovej "drsnej vymrzovac" (BTW radsi uz prosim neodpovidej, at tu neni jeste vetsi OT, jestli ti to tak hrozne vadi, tak je tu vzdycky PM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

..nikde sem to tu nenasel..

..mise BEES HONEY POT - v hotelu...dole na recepci rosekam 2 typky...pak du nahoru do pokoju, tam jednoho...

..a dal nevim kam..je tam jedno misto, kde je taokvej plot v krbu nebo co(opravoval to tam typek co sme ho oddelal), ale nemam kleste nic jak se tamdostat..naka rada..pamatuje si to nekdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..s tema barvama nevim..me se to zobrazuje normal...zkus v nastaveni videa vypnout ten "šum" nebo s necim nak postelovat

..nikde sem to tu nenasel..

..mise BEES HONEY POT - v hotelu...dole na recepci rosekam 2 typky...pak du nahoru do pokoju, tam jednoho...

..a dal nevim kam..je tam jedno misto, kde je taokvej plot v krbu nebo co(opravoval to tam typek co sme ho oddelal), ale nemam kleste nic jak se tamdostat..naka rada..pamatuje si to nekdo

..tak uz sem to prosel..

..ted sem na konci (predpokladam) - DOMECTIC DISTURBANCE...uz asi ve 3 casti...

..musim se proplizit kolem tech SWATaku do nakyho domu..porad hazim flasky a snazim se je odlakat, ale vzdycky me dostanou..nechapu jak na to :(

..uvitam naky tipy..

EDIT:..tak dohrano

..docela v poho hra..

..ikdyz ty jednotlivy popravy byly obcas krecovity a pozdeji i dost stereotypni..takze me zacalo vic bavit pouzivat klasicky strelny zbrane a headshoty :)

..ale atmosferu ma ta hra suprovou..delka neni nijak uchvatna (za 2 dny?)

.. zas 2 alternativni konce..pribeh taky dobrej (ikdyz jednu cas se mnepobral..jak sem tam byl s tim negrem a pak za snipera..nak sme nepochopil kde se to casove odehrava a co tamdelam:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Hojte,hram Manhunta 2 len chvilu,tak som kdesi na zaciatku...Level sa asi vola Ghost(hned po uteku z psychiatrie na smetiarskom aute).Je tam taky dom,da sa ist na poschodie a do "pivnice".Niak neviem co tam mam spravit vsetko som obehal.V menu pri ulohach mam "Top floor cleared(to sa objavilo ked som otvoril jednu skrinku)" a "Search the cabinets and trunks".Vopred dik za pomoc

EDIT:Vyriesene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manhunt 2 je tady na fóru aspoň jednou (ale byl tu víckrát, když sem ho tahal já)a je to full ke stažení

,nebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

ahoj mam problem jsem na tom hrbitove jak tam problikavaj ty nepratele..maj myslim pacidlo a to nejspis budu potrebovat na otevreni tech dveri ale kdyz jsem dva zabil tema injekcnima strikackama tak z nich zadny pacidlo nevypadlo..a dalsiho uz nemam strikacku..jak mam otevrit ty dvere..jo a kdyz jsem zabil toho druhyho tak mi to neco napsalo...ale nestacil jsem si to precist..dik za radu..jinak pro me jedna z nej her na psp..s god of warem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam problem jsem na tom hrbitove jak tam problikavaj ty nepratele..maj myslim pacidlo a to nejspis budu potrebovat na otevreni tech dveri ale kdyz jsem dva zabil tema injekcnima strikackama tak z nich zadny pacidlo nevypadlo..a dalsiho uz nemam strikacku..jak mam otevrit ty dvere..jo a kdyz jsem zabil toho druhyho tak mi to neco napsalo...ale nestacil jsem si to precist..dik za radu..jinak pro me jedna z nej her na psp..s god of warem..

Podívej se na tohle video:

určitě pomůže;)musíš ho zabít popravou třetí úrovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 6 months later...

čau mám dotaz teďka jsem tam jak mám zabít toho černocha má to bejt nějakej můj kámoš jakoby :D nicméně mě dycky hrozně rychle odpráskne nemáte nějakou radu ??? pls. díky....

Edit - už to mám bylo to lehký :D nevim co mi na tom nešlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu