Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3 Helghast edition nefunguje kód k bonusům


BaRtaSIczi

Recommended Posts

Dobrý den mám problém 7.9.2012 jsem v herním světě koupil Killzone 3 Helghast edici a to jen díky bonusům které tato edice obsahuje jelikož sem této hry fanoušek musel sem jí mít ovšem radost rychle pominula jen co jsem přišel domů rozbalil sem balení vyndal kód a zadal ho na Ps store bohužel vyskočila hláška že kód už není platný jeho platnost byla od 2/22/11 do 9/1/11 na kuponu s kódem je napsáno že v případě neplatnosti mám kontaktovat podporu to jsem samozřejmě udělal ovšem na můj problém neodpověděli už je to 3 dny nevím co mám dělat proto bych Vás chtěl poprosit o pomoc a radu děkuju všem.

Prosím o smazání tohoto topicu už je vše vyřešeno. Měl jsem USA verzi hry proto sem si musel založit USA účet a stáhnout to přez něj. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den mám problém 7.9.2012 jsem v herním světě koupil Killzone 3 Helghast edici a to jen díky bonusům které tato edice obsahuje jelikož sem této hry fanoušek musel sem jí mít ovšem radost rychle pominula jen co jsem přišel domů rozbalil sem balení vyndal kód a zadal ho na Ps store bohužel vyskočila hláška že kód už není platný jeho platnost byla od 2/22/11 do 9/1/11 na kuponu s kódem je napsáno že v případě neplatnosti mám kontaktovat podporu to jsem samozřejmě udělal ovšem na můj problém neodpověděli už je to 3 dny nevím co mám dělat proto bych Vás chtěl poprosit o pomoc a radu děkuju všem.

Zdá se, že platnost toho kupónu byla omezena a že s tím již nic nesvedeš - něco podobného se mi stalo u Dragon Age. Jinak podpory u herních společností mají odpovědní lhůtu i 2 týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu