Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PlayStation Portable E-1004


lutra

Otázka

Ahoj potrebuju nejaky pspcko do škole abych se tam nezblaznil nudou :D tak mě napadlo že si koupim toto:

http://www.czc.cz/sony-psp-e1004-charcoal-black/97244/produkt

Myslíte že je to dobrá volba?

A co budu ještě potřebovat abych mohl hrát stažené hry?

A mužete mě dat prosim když tak nějaké rady ?

Děkuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

v tutoriálech je postup jak na spuštění stažených her.

Řady E jsou podle mě nejorší PSP ... Navíc by mi vadila doteková spodní lišta.

Není dotyková, jen vzhledově tak vypadá. Pod tou lištou jsou cvakací tlačítka jako tady na tý ovladačce:

philips-portable-dvd-player-pet727.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jn takze u tohoto psp nemusim slashovat uz tu baterku a podobně ? staci teda nahrat ten program ? A jinak je dobra tato verze? jina se uz ani neda sehnat jak sem se dival. A kdyz si s kamosem sednem spolecne a propojime pspclka nejak kabelama budem moc hrat nejake hry v multaku jako je treba to gta ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za prvé, sice výraz "slashovat baterku" vůbec neznám, ale ať už je to cokoliv, tak to rozhodně nepůjde, protože baterka je tam napevno a nejde vyměnit, jedině v servisu ti jí vymění, i když to se spíš už vyplatí nové PSP. Za druhé, ano stačí na kartu překopírovat ten program, v PSP ho spustit a je to, můžeš hrát hry. Za třetí, jednoznačně ne tato verze PSP není dobrá, dokonce je to ta nejhorší verze PSP jakou kdy Sony vydalo. Za čtvrté, ano oficiálně se už nedá sehnat jiné než tato sra*ka E1004, ale kdekoliv v bazaru, na aukru či tady na fóru, seženeš za rozumnou cenu jakékoliv PSP (Fat, slim, 300x, GO). A za páté, ne toto možné není, žádné kabelové spojení na PSP neexistuje, je to možné pouze prostřednictvím WI-FI a to ať už po internetu, nebo jen mezi dvěma PSP (což u E1004 není možné, protože WI-FI nemá). Jo a mimochodem GTA žádný multiplayer nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Není dotyková, jen vzhledově tak vypadá. Pod tou lištou jsou cvakací tlačítka jako tady na tý ovladačce:

Moje chyba, když vyšlo četl jsem o něm první článek co mi padl pod ruku, ve kterém bylo napsáno, že doteková je a od té doby se o něj vůbec nezajímám.

Omlouvám se za klamné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem si precetl recenzi a nevyhodou jsou ze nema vymenitelnou bateriji, repraky saptne, a nema wifi, coz me vadi nejvic a jinak vykon má stejný předpokladam že ? A taky sem se dival že se neda za rozumnou cenu sehnat slušny psp 3004. do 2500,- coz je cena nove psp 1004. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu