Jump to content
  • 0

PlayStation Portable E-1004

lutra

Question

Ahoj potrebuju nejaky pspcko do škole abych se tam nezblaznil nudou :D tak mě napadlo že si koupim toto:

http://www.czc.cz/sony-psp-e1004-charcoal-black/97244/produkt

Myslíte že je to dobrá volba?

A co budu ještě potřebovat abych mohl hrát stažené hry?

A mužete mě dat prosim když tak nějaké rady ?

Děkuju :)

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

jn takze u tohoto psp nemusim slashovat uz tu baterku a podobně ? staci teda nahrat ten program ? A jinak je dobra tato verze? jina se uz ani neda sehnat jak sem se dival. A kdyz si s kamosem sednem spolecne a propojime pspclka nejak kabelama budem moc hrat nejake hry v multaku jako je treba to gta ? Diky

• 0

Za prvé, sice výraz "slashovat baterku" vůbec neznám, ale ať už je to cokoliv, tak to rozhodně nepůjde, protože baterka je tam napevno a nejde vyměnit, jedině v servisu ti jí vymění, i když to se spíš už vyplatí nové PSP. Za druhé, ano stačí na kartu překopírovat ten program, v PSP ho spustit a je to, můžeš hrát hry. Za třetí, jednoznačně ne tato verze PSP není dobrá, dokonce je to ta nejhorší verze PSP jakou kdy Sony vydalo. Za čtvrté, ano oficiálně se už nedá sehnat jiné než tato sra*ka E1004, ale kdekoliv v bazaru, na aukru či tady na fóru, seženeš za rozumnou cenu jakékoliv PSP (Fat, slim, 300x, GO). A za páté, ne toto možné není, žádné kabelové spojení na PSP neexistuje, je to možné pouze prostřednictvím WI-FI a to ať už po internetu, nebo jen mezi dvěma PSP (což u E1004 není možné, protože WI-FI nemá). Jo a mimochodem GTA žádný multiplayer nemá.

• 0
Není dotyková, jen vzhledově tak vypadá. Pod tou lištou jsou cvakací tlačítka jako tady na tý ovladačce:

Moje chyba, když vyšlo četl jsem o něm první článek co mi padl pod ruku, ve kterém bylo napsáno, že doteková je a od té doby se o něj vůbec nezajímám.

Omlouvám se za klamné informace.

• 0