Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Borderlands 2


Anubis1

Recommended Posts

Musim říct že je to vážně božárna :-)) Doporučuju!!!

Akorát mi to přijde daleko těžší než jednička.. Nevíte někdo jestli jdou nakupovat lékárny, hraju za Salvadora a sice týpek vydrží celkem dost ale není nezničitelnej a občas mi dost zatápí... v tom shopu "doktorskym" můžu koupit jen ty léčící ampule co léče hned ale né ty co si můžu nechat na pozdějc.. snad chápete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte kde je problém, když mi to po chvíli hraní napíše, že je nečitelný disk? Dělala mi to jen forza 4, ale to jsem neřešil, tohle mi už vadí dost :D Mám nejnovější dashboard a LT 3.0. Nevím teda, co jsem stáhl za verzi, ale projel sem ji abgx 1.0.6 jako vždy a nevalí to. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to nebo je je Borderlands 2 těžší než jednička? Za 3h hraní jsem umřel tolikrát kolik jsem umřel v jedničce za jeden den :D Ta nemožnost koupit si lékarničku na "pozdější" časy je na nic. Pro nové hráče nevybírejte si toho drsňáka s těma svalama, schopnost střílet oběma je na nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesyas- hraju za svalnatýho drsňáka a je to teda pekelně těžký... zatim jsem nekoukal kdo jinec oc umí ale pro začátečníka bude asi nejlepší Axxton a jeho turret... Jinak já chcípnul tolikrát že to ani nepočítám :D Ty lékárny mi přijdou absolutně ♥♥♥♥♥ní a nedomyšlený kdy v situaci kdy mám 5hp mi nespadne ani jednou a většinou chcípnu a zkoušim někoho sundat a dát si tak Second wave nebo jak to je, a pak když mám 564654654 HP a plne štít tak mi padá ampule skoro z každýho potkana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to zacal hrat za salvadora, docela tezky to bylo hlavne kdyz sem delal questy kde nepratele byli lebky protoze sem par ukolu skipnul, ale uz to mam projety, koncil sem na 30 lvlu a ted jednu druhej playthrough. Chce to jen met stesti a narazit na dobry elemental zbrane a naucit se pouzivat gunzerker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že nejlepší postava bude zase ta Sirena. Jestli je ten Phasewalk jako u jedničky tak to nemá chybu. Ten Salvadoruv Gunezer je podle mě na nic, když se ještě musí nabíjet kolikrát mě zabili v tom módu, když jsem musel nabíjet zbrań. Byl to asi záměr autoru odstranit ty přenášecí lékarničky teď se více střílí a umírá hodněkrát jsem se musel nechat odstřelit abych následně získal second wind :D Pro mě je největším překvapením to, že od začátku používám jen pistoli(nebo to je revolver?) a vůbec jsem nešáhl na Rifli(oblíbenou zbraň v 1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mě salvador a gunzerk vyhovuje... životy mi regenerujou v podstatě samy a když je zle nechám se oddělat na second wind jako mesyas :D popř. zapnu gunzerk pač ten vyhealuje během snad dovu sekund.. každopádně jako dalšího si zahraju Zer0a nevim proč za něj nehraju od začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja osobne hraju za soldier . Je to docela pohoda, kdyz jde do tuheho vyhodin turnet a jdu do krytu cekat minimalne nez se mi dobiji stity. Sice jsem na zacatku . Kolem 12lvl. Ale nepochopil jsem jak odemknout nove skill ve stromne dovednosti. Furt investuju ale ne a ne se odemknout. Mam pouze prvni radu . Prosim jak odemknout nove zkusenosti za body kdyz dosahnu noveho lvl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro odemknutí dalšího tieru stačí pět skill bodů v dovednostech předchozího tieru v konkrétním tabu.

Radši příklad: Pokud chceš skilly Tier 2 v tabu Guerrilla musíš investovat pět bodů v Tieru 1 opět v Guerrille.

Na oficiálních stránkách je k dispozici kalkulátor: http://www.borderlands2.com/us/skilltree/commando.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu