Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fat vs. Slim


Marty18

Otázka

Už předem je mi jasné, že se mi spoustu členů vysměje, ale mám dotaz. Vlastním XBOX 360 Fat, u kterého u novějších her sleduji, že na ně mašinka již občas nejspíše nestačí a to v kvalitě zobrazení. Pořídil jsem si 47' televizi, na které mi nejspíše nezobrazuje textury naplno. Je to jenom můj pocit, že si stahuje kvalitu, aby hry utáhnul, nebo je to důsledek pouze velikosti úhlopříčky. Dotaz zní: Zvládá Slim znatelně lepší rozlišení a kvalitu textur, aby se mi tedy vyplatilo koupit novější model? Hry se nijak nesekají. Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Fat a Slim je po HW stránce zcela stejný stroj. Jen prostě konzole nejsou tak výkonné a hry na nich v porovnácí s top PC nevypadají nejlépe. Pochopitelně, čím větší TV, tím jsou vady obrazu více vidět.

Pokud ti kvalita konzole nestačí, je nutné buď čekat na novou generaci, nebo si pořídit nabušené herní PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Doplnim: konzole su vykonom vzdy rovnake po celu dobu ich zivota, kym nepridu nove generacie. Ci je to prva revizia, alebo posledna! Ved ako by to bolo, aby jeden tip konzole bol dajme tomu po 3 rokoch s vyssim vykonom. To uz by nemohol mat to iste oznacenie! X360 je 6 rokov stara konzola, takze vieme preco je to s grafickym vykonom tak, ako je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud ti kvalita konzole nestačí, je nutné buď čekat na novou generaci, nebo si pořídit nabušené herní PC.

Značné rozdíly jdou už poznat, aniž by sis musel kupovat ,,nabušené herní PC,, . Dnes snad už stačí pojem ,,vyšší střední střída,, (no offense - ale takhle to vypadá jako pěst na oku...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu