Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 Arcade (Nejde aktualizovat)


MartynekH

Otázka

Zdravim. Mam problem s aktualizaci Xbox 360 Arcade a mam flashnutou mechaniku. Všecny vypalene hry mi jedou jako např: Gta IV, Just Cause 2... ale stahl jsem si novějši hru Dead Reasing 2, kdyz ji vlozim do mechaniky naskoci ze to chce update dam ok ale pokazde vyskoci chyba

( 3151 - 351F - 1800 - 1E04 - C005 - 3007 ) Proto vas prosim o jakoukoliv radu jak ho updatovat, nebo jestli by to neslo nejak obejit.

Za jakoukoliv odpoved predem dekuji. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim. Mam problem s aktualizaci Xbox 360 Arcade a mam flashnutou mechaniku. Všecny vypalene hry mi jedou jako např: Gta IV, Just Cause 2... ale stahl jsem si novějši hru Dead Reasing 2, kdyz ji vlozim do mechaniky naskoci ze to chce update dam ok ale pokazde vyskoci chyba

( 3151 - 351F - 1800 - 1E04 - C005 - 3007 ) Proto vas prosim o jakoukoliv radu jak ho updatovat, nebo jestli by to neslo nejak obejit.

Za jakoukoliv odpoved predem dekuji. :(

Odhadl bych vyměněnou mechaniku.Aktualizuješ dashboard 12625 (3151) na 13599 (351f) což je přechod který maže flash v mechanice.Bohužel tam pravděpodobně nemáš originální mechaniku a proto nemůže update dokončit.Poděkuj tomu, kdo ti tuto exklusivní úpravu provedl.Řešení je jednoduché, pokud máš původní mechaniku, stačí ji vrátit zpátky a update půjde dokončit.O flash ale samozřejmě přijdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu