Jump to content

PSP Prosim pomoc vypina sa zelena dioda


Orol Istahuj Net

Recommended Posts

No tak to máš bohužel smůlu, protože tohle PSP má už novou základní desku na kterou nefunguje pandora baterie (speciální baterie, přes kterou se na starých PSP dal brick opravit). Jsi se dobře při koupi napálil a ten co ti to prodal musel mít určitě hroznou radost a říkat si v duchu, jak jsi s prominutím bl*bej, že jsi koupil zničené PSP a on, že se ho zbavil a ještě k tomu za prachy. No nic no, tak máš teď několik možností jak s tou cihlou naložíš, pokud je to PSP v záruce a máš k němu záručák, tak to vyreklamovat, nebo pokud to v záruce není, tak to odnést do servisu Sony, kde ti to asi za 2 tisíce opraví (respektive vymění za nové) nebo si koupit za cca 1500,- novou základní desku, PSP rozmontovat a desku vyměnit, nebo celé PSP prodat třeba na Aukru za pár korun na náhradní díly, nebo si s ním třeba zahrát fotbálek na betonu, či zamachrovat před kamarády, že s ním třeba třískneš o beton a nebo ho jednoduše vyhodit do popelnice.

Link to comment
Share on other sites

Brick (zničení) může vzniknout hlavně dvěma způsoby:

1) Pokud máš CFW (díky kterému můžeš mimo jiné hrát stažené hry), tak se dostaneš do flash0 paměti, kde je uložený firmware a soubory důležité pro chod systému PSP a pokud nějaký soubor odsud smažeš či přepíšeš nějaký důležitý soubor, tak dojde k bricku.

2) Pokud aktualizuješ (či downgraduješ - z vyšší verze na nižší) firmware PSP a v průběhu aktualizace vypneš PSP, tak dojde k bricku

Link to comment
Share on other sites

A to nemôzem tam ten firmware nakopirovat znovu ?
Ježišmarja, kolikrát to ještě potřebuješ slyšet, vždyť už jsem ti to psal 2x, teď ti to napsal i Cojoot, a já ti to píšu ještě znova - KDYBY TO ŠLO, TAK TI TO NAPÍŠU. Hold jsi si měl to PSP před koupí vyzkoušet zapnout nebo požádat toho od koho jsi to kupoval, aby ti to předvedl, že to funguje, za bl*bost se platí.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy