Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vanoce


Guest Sc4recr0w

Otázka

Guest Sc4recr0w

Dotetka mam PSP a na vanoce si ch koupit PSP-2000 rikal jsem rodicum:blink: ze si ho koupim sam:!: a one ne ze mi ho koupi oni:blink:nevim co mam delat poradte jestli neni nejak vice verzi PSP-2000 že by mi rodiče třeba koupili nejakou blbou:blink:!!!Mam z toho deprese:!::roll:Nebo existuje jeno jedna verze PSP-2000 a nemam se bat?A neda se už koupit PSP-1000 protože rodiče jsou v tomle oboru uplne nulovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ne vic vrzi neni krome toho ze kazde ma jinou barvu treba black nebo silver a nebo white ktere se tady nejak jeste extra neprodava jen pres net muzes koupit je to normal verze 2000 coz je slim a akorat muzou udelat spatne jednu vec vzit ti barvu ktera se ti nelibi jinak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dotetka mam PSP a na vanoce si ch koupit PSP-2000 rikal jsem rodicum:blink: ze si ho koupim sam:!: a one ne ze mi ho koupi oni:blink:nevim co mam delat poradte jestli neni nejak vice verzi PSP-2000 že by mi rodiče třeba koupili nejakou blbou:blink:!!!Mam z toho deprese:!::roll:Nebo existuje jeno jedna verze PSP-2000 a nemam se bat?A neda se už koupit PSP-1000 protože rodiče jsou v tomle oboru uplne nulovi.

To je frajer, dyby mně chtěli rodiče něco koupit, tak aby mě to vyšlo upe zadar, určitě bych z toho neměl depresi a určitě bych se s nima nějak domluvil co a jak koupit, jenže todlenc se mi už pěknou řádku let nestalo, tak ti asi neporadím... Takže veselé Vánoce a Krásný Nový Rok s tvým stávajícím Fatkem a novým parádním růžovým Fatkem, které dostaneš pod stromek ;]... Sry ostatním možná za OT, a dost reakcí na dnešní mládež :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu