Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 13


plaCZEbo

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ty goly co tam padají jsou pořád dokola, přihrávka za obranu sprint k brankáři a goooool obránci jsou strašně pasivní a hloupí, nechají mě prosprintovat kole bránících hráčů a začnou sprintovat až když to mají stejně prohrané, skore vždy vysoké tak 5:5 v průměru a to hraju na 8 min,bprosím vás co to je??? je to i obráceně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby co jsem koupil poslední fifu, hraju pořád cosi jako FIFA 13 Interactive World Cup... v on line soutěžích. Deset zápasů... potom postup, sestup nebo zůstání v divizi. Nepamatuju se, jak přesně se mod jmenuje. Teď tam není, prostě zmizel z nabídky. Nemáte prosím někdo ponětí, co s tím? Fifa origo, PS3 bez hacku. Díky. PAt.

Upraveno uživatelem Patrik008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou sezóny ne?Já jí hraju taky.Nic jiného mě nebere.Prostě 10 zápasů a pak postup/sestup nebo udržení divize.Nejvíc mě štve, že za první 4 zápasy udělám 12bodů, a na postup potřebuji tuším 19b (5.divize), ale za těch zbylých 6 zápasů neudělám ani bod, nechápu :lol: ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na to máš zhruba půl roku od vydání Fify, aby ses dostal do 1.divize a zůčastnil se (jak psal Kouken do Polska a dál a dál) nějakého celosvětového finále o ceny. Možná se pletu, ale v dubnu nebo v květnu se to myslím uzavírá. Budeš to asi muset zkusit znovu ve FIFA14. Ale opakuji, možná se pletu a jde jen o dočasnou chybu...

jirasko.png

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, je to tak vždyť máš na to čas do první divize a příklad prvních 1000 se bere a pak to jde teda dál do polska a vloni byly myslím v madridu na finále...

Myslím, že na to máš zhruba půl roku od vydání Fify, aby ses dostal do 1.divize a zůčastnil se (jak psal Kouken do Polska a dál a dál) nějakého celosvětového finále o ceny. Možná se pletu, ale v dubnu nebo v květnu se to myslím uzavírá. Budeš to asi muset zkusit znovu ve FIFA14. Ale opakuji, možná se pletu a jde jen o dočasnou chybu...

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na postup do 1. divize máš vždy měsíc, tak dlouho trvá sezóna. Od začátku vydání FIFY je tedy šest sezón. Teď už máš smůlu je konec. Přečti si tohle, jak se FIWC hraje.

Jak hrát

Formát turnaje

Vytěžte ze své šance se kvalifikovat pro FIFA Interactive World Cup 2013 Grand Final. Mistr FIWC13 obdrží pozvání do FIFA Ballon d'Or Gala a 20.000 USD prize money. Více informací o fantastické ceny k mání v FIWC13 lze nalézt v kapitole cen.

On-line Kvalifikace Seasons

Celkem dvanáct hráčů se kvalifikuje na FIWC13 Grand Final ze šesti on-line období probíhaly mezi říjnem 2012 a březnem 2013. Všechny zápasy pro FIWC13 on-line kvalifikačních období bude přehráván přes PlayStation ® Network. Informace o tom, jak se zaregistrovat on-line období lze nalézt v tom, jak hrát sekce.

[TABLE]

[TR]

[TD] Online Season[/TD]

[TD] Datum[/TD]

[TD] Sezonní čas [/TD]

[TD] Sezóna čas konce [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Season One[/TD]

[TD] 1 října-1 listopadu 2012 [/TD]

[TD] 09:00 * [/TD]

[TD] 08:59 * [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Season Two[/TD]

[TD] 1 listopad-01. 12. 2012 [/TD]

[TD] 09:00 *[/TD]

[TD] 08:59 *[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Třetí řada[/TD]

[TD] 1 prosince 2012 na 01.1.2013 [/TD]

[TD] 09:00 *[/TD]

[TD] 08:59 *[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Čtvrtá řada[/TD]

[TD] 1 ledna-1 únor 2013 [/TD]

[TD] 09:00 *[/TD]

[TD] 08:59 *[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Období pět[/TD]

[TD] 1 únor-01. 03. 2013 [/TD]

[TD] 09:00 *[/TD]

[TD] 08:59 *[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Season Six[/TD]

[TD] 1 březen-01. duben 2013 [/TD]

[TD] 09:00 *[/TD]

[TD] 08:59 *[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

* Všechny časy jsou v UTC

Sezóna doba

Každý on-line sezóna začíná v 09:00 (GMT) v první den daného měsíce a končí v 08:59 (GMT) na první den následujícího měsíce. Tam bude žádná přestávka mezi internetu sezón. Body se automaticky resetuje, když nový on-line sezóna startuje (9 am GMT).

Cílem je dokončit v prvních dvou na ročním období v žebříčku. Body se automaticky resetuje, když nový on-line sezóna začíná. Dva nejlepší hráči z každého on-line sezóny zajistí vstupenky na FIWC13 Grand Final. Na konci každé sezóny, bude celkový počet bodů se vrátí na nulu, což zajišťuje každý dostane novou šanci kvalifikovat se s každou novou sezónou. Stačí se jen zaregistrovat jednou zúčastnit se všech šest sezón.

Území Showdowns

Území Showdowns se bude konat v Anglii, Německu, Francii a Španělsku. Tři nejlepší hráči z on-line žebříčku z každé jednotlivé země se připojí loňské národního šampiona v živém soutěži Grand Final sedadla. Vítěz z minulého roku se uděluje sídlo na území Showdown konečné, zatímco zbývající tři hráči hrají dvě hry každý se bojovat o zbývající místo. Každý Kraj Showdown vítěz bude poskytnuta místo na FIFA Interactive World Cup 2013 Grand Final.

Challenge nejlepší Jste připraveni vzít na nejlepší EA SPORTS ™ FIFA 13 hráčů na světě, pro šanci být korunován na příští FIFA Interactive World Cup Champion? Nenechte si ujít na největší světové herní turnaje. Přidejte se k nám FIWC13 nyní! Veškeré informace týkající se FIFA Interactive World Cup 2013 lze nalézt na FIFA.com / FIWC. Sledujte @ FIWC na Twitteru a získejte všechny nejnovější zprávy a informace turnaje.

"Tohle jsem ti přeložil z origo stránek o FIWC" :

http://www.fifa.com/interactiveworldcup/index.html

jirasko.png

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu,stevens, strejdu zapírat nesmím, díky strejdo Google:D:wohow:

Jo Patriku,třeba to ještě nechávali "dojet" v dubnu, s tím,že už se nikam nepostupovalo. Každopádně je konec a teď zase až u 14-ctky.8)

jirasko.png

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, Chtěl bych se zetat co mám dělat: Když hraju fifu 13 online sezonu a vedu třeba 1:0 před koncem utkání a dám v 89 minutě gol a soupeř dá pauzu a vypne hru a mě se hra ukončí. Napíše mi soupeř ukočil předčasně hru, dám konec a výsledek se mi nepřipíše. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu