Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 13


plaCZEbo

Recommended Posts

Do 5:00 minuty zápasu. Používám to taky, pokud hned na začátku vidím, že hra se seká, do páté minuty vypínám a nezapočítává se nic. Ani ti neubude zápas.

Manoust,to je divný, pokud to vypne na straně soupeře, mně se vždy body započítali, ale musí to být vyloženě vypnutí u soupeře.Stalo se mi, že byla chyba na straně servrů EA a body jsem pak nezískal ani já ani soupeř (protože mi neubyl počet zápasů).

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahom chtěl bych se zeptat. Když si koupím Fifa 13 na PS3 třeba na PSN budu mít verzi pro PS3 nebo i pro PSVitu? A když si koupím PS3 verzi v krabičce - v kameném obchodě, budu mít jen koupenou nebo obě verze dostupné? Hádám že u druhé možnosti dostanu jen tu jednu, ale u PSN bych třeba čekal vzhledem ceně taky, že platím obě verze. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Čaute lidi, objevil jsem tohle video: https://www.facebook.com/photo.php?v=337219853074878

překvapuje mne to postavení útočících hráčů, vím, že nějak drobně lze s mentalitou, stylem hraní čahrovat, jak chci já, v menu apod., ale že by šlo toto? Jsou i jiný nějaký způsoby, jak si upravovat styl hraní svého týmu?? díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí prohrávat nějak od 85minuty a dát si krajně utočný a dá se ti tam sám ten golman

Čaute lidi, objevil jsem tohle video: https://www.facebook.com/photo.php?v=337219853074878

překvapuje mne to postavení útočících hráčů, vím, že nějak drobně lze s mentalitou, stylem hraní čahrovat, jak chci já, v menu apod., ale že by šlo toto? Jsou i jiný nějaký způsoby, jak si upravovat styl hraní svého týmu?? díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nemůžu si pomoci, ale musím se vás poptat na jednu věc, která mě osobně teda velice frustruje ..

Ve stručnosti : Hraji "sezóny", zpočátku pohoda, postoupil jsem až do 2. divize - (při postupu do 2.div. bilance např. 6-3-0), poté sestup (chybí mi např. 2 body), poté sestup (2b za celou sezónu), nakonec sestup do 5.divize.Nic se nedaří, nemůžu pořádně přihrát, to co dřív vycházelo teď prostě nejde, 10x jdu sám na brankaře z toho 1 gól!Jsem tak frustrovaný, že hru vypnu a třeba 5 dní nehraji.Poté zapnu .. bum, hladký postup do 4.divize, poté 3 a nakonec již zmiňovaný postup do 2.divize (někdy ne, uteče mi třeba o 2 body) a takto se vše opakuje stále dokola .. každých 14 dní spadnu o 3 divize a po 3 týdnech opět postoupím, stává se Vám to taky?Nebo prostě jenom každých 14 dní cca. týden totálně lamim ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí prohrávat nějak od 85minuty a dát si krajně utočný a dá se ti tam sám ten golman

To já vím, jak tam dostat golmama, ale všmni si postavení útočících hráčů, kteří při zahrávání rohového kopu, jsou nasockovaní na brankový čáře.. o to mi jde, ne o golmana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kruto: Vím že to odeme zní divně ,ale to v podvědomí víš že raz postoupíš a a raz ne, jde i o tým.. Třeba já V Ultimate teamu taky dřív vyhrával furt 1divizi a sestoupil až do 3. Podle mě je nej když si seženeš tým aspon s 2hroťákama s rychlostí 85-až nejvíc, a dát si formaci 4-1-2-1-2 a dvě rychlý křídla a není problém a nastavit si hru na útočnou.. (ten tým např Belgie,Brazílie)

Deutsch: Podle mě myslíš to ,že si někdo vytvořil pokutový kop, ten vytvoříš na hřišti a když dáš select:)

Doufám že jsem pomohl ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry, já při tom myslel na penaltu ,jsem se zmýlil, dáš vytvořit standartní situaci na hřišti a máš tam asi 6míst kde to možeš vytvořit(před 16, vedle 16 a rohy) a rohy můžeš vytvořit.. A až to vytvoříš tak ve hře při rohu dáš třeba šipku nahoru tam kde sis to uložil...

to, že se ptám na věci ohledně rohového kopu, navíc je tam ještě k tomu i video a někdo mi začne říkat něco kolem pokutového kopu, na co se vůbec neptám... tak to opravdu nechápu...

stačí se podívat na odkaz a pustit si video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu