Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 1004 flash


tomassino

Recommended Posts

Ahoj,

jestli někoho naštvu , předem se omlouvám... Koupil jsem synovi 1004 FW 6.60, v pohodě šlapal 660PRP-B10 fix 1, nicméně nevím proč, ale jednou syn přišel s tím že mu nejde, ono tedy šlo, ale hodně se zpomalilo, obraz kmitá i v menu ... resnul jsem to do OFM a v pohodě, znova UPDATE na CFW a opět už při startu obraz kmitá, seká se ... Pokuď to tu někdo řešil, moc se omlouvám, prostě se mi to nepodařilo najít ...

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal tiez tento isty problem, dcere som kupil radsej druhe psp a ked som si dnes dal do hlavy ze jej ho skusim neako flashnut nakolko som to nikdy nerobil ani nepoznam tie PSPckarske vyrazy, ako PANDORA BATERY a pdb. Podarilo sa mi to flashnut pomocou tohoto videa

.. A na tom starom psp opravit ten obraz a to spomalenie, pomocou vaseho clanku vo fore.. velmi pekne sa tymto chcem podakovat.:bash::D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu