Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2013 ONLINE LIGA


majki.mayer

Recommended Posts

Caute, vecer by som si s niekym rad zahral. Tento rok mam slabost pre Barcu, ten stred pola na hrote s Messim je neskutocny :D Akurat ma dost stve hra a hraci REALu - RONALDO, maskot hry je proste naskillovany najsamviac...budem online okolo 11PM. Inak mi chybaju turnajiky, to je vec ktoru by som si velmi rad zopakoval, boli to krasne momenty... :) futbalu zdar ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

teda cim vic hraju MLO, tim vic me to sere. Kazdy druhy hrac ma toho kokutka Mirche a dalsi lolky s rychlosti 90+ a jediny goly co zvladnou jsou zpetne prihravky pred branu, tvl to je desny...navic matchmaking stoji za sloni shit, asi zustanu u offlinu, nebo nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já MLO nehraju, hraju jen zápasy nebo turnaje. A každý druhý hraje s Realem nebo Barcou..:blejt:.

Jinak včera jsme si dali 2 zápasy s Borkem a to byla jiná hra...:wohow:. V prvním jsem s United otáčel z 0:2 na 3:2 proti Arsenalu, v druhém jsem s Bayernem neměl šanci proti City a zaslouženě jsem prohrál 0:2.

Kuwa ta liga a ty turnájky mi chybí...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Ibrahimovič se nedá bránit...

ale dá, musíš mít v obrane poradnou horu, treba Vidice :D

jo a proti lolkum to maji vepredu Mirche a jen na nej posilaji lobovane pasy se da branit tak, ze si nastavite pozici obrany na 0-2 a tim padem se nebudou tak vytahovat...posledni dobou uz se mi dari ho branit

jinak od zitrka by mel konecne fungovat ten MyPES skrz Fb, tak sem na to zvedavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě ani Vidic nestíhá...:).

Jak jsi to myslel nastavit obranu na 0-2?

ale dá, musíš mít v obrane poradnou horu, treba Vidice :D

jo a proti lolkum to maji vepredu Mirche a jen na nej posilaji lobovane pasy se da branit tak, ze si nastavite pozici obrany na 0-2 a tim padem se nebudou tak vytahovat...posledni dobou uz se mi dari ho branit

jinak od zitrka by mel konecne fungovat ten MyPES skrz Fb, tak sem na to zvedavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera vyzkousel MYPES a vypada to DOBRE. Jen mi zapas ONLINE zatim nezapocital do statistik - mam vse PRAZDNE.

facebookcomscreencapturn.th.jpg

A proto uz by jsme pomalu mohli delat SEZNAM vsech kdo uz jsou na FB v aplikaci MYPES registrovani. A hazet si je tam do pratel pro ONLINE hrani... ;) Nekomu muze vadit, ze tu bude seznam lidi z facebooku, kde jsou CELA JMENA, proto navrhuji udelam TABULKU kterou bude moct kdokoliv ZNAS editovat (tedy sam si prida jmeno + jeho oblibeny klub za ktery bude hrat, prezdivku na PS3 atd.). Tato tabulku bude ONLINE na Internetu a odkaz na ni poslu v SZ jen tem kdo bude mit ZAJEM hrat CONSOLE-FORUM ligu nebo TURNAJE, PRATELAKY.

Jinak si zabiram PSG (Paris Saint-Germain). 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok navrhuju vytvorit tuhle tabulku (seznam) pres google docs, klidne ho vytvorim a pote se muzou posilat extra pozvanky tem, kdo bude mit zajem (a je tam moznost ze ten clovek se muze jen podivat ci tabulku editovat-pridat sebe, tym, kdy muze hrat atd.)

ja hral vcera 3 MLO zapasy a uz se mi zapocetly vsechny, takze u mne ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulku uz mam vytvorenou na google docs. ;)

EDIT: Kdo ma zajem, tak odkaz na tabulku poslu na SZ (soukromou zpravu).

EDIT2: Nekdo se ptal proc jsem zmenil tym z AC Milan na PSG = tady je duvod: http://www.youtube.com/watch?v=sv3RxnchWEs&hd=1 (4 goly proti Anglii, NESKUTECNE)

Upraveno uživatelem sejvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jdu do toho samozřemě kluci. Zamlouvám si klasicky Man United. Jdu si udělat fb, tak mi pak Sejvi pošli ten odkaz. Jinak Ibrahimovič je dobrý hráč, to je jasné, akorát já dávám přednost spíš srdcařům před žoldákama..:-) Nic to nemění na faktu, že jsem vůbec nevěděl, jak ho ubránit...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale taky cekam az se na FB v aplikaci MYPES zobrazi nejake udaje z ONLINE hrani... Tedy zatim jsem hral jen 3 zapasy ONLINE MATCH, tak nevim jestli i tyto zapasy se tam pocitaji... Nastaveno snad mam vse spravne.

Ligu v MYPES zatim nikdo nezalozil, ceka se na vice hracu (jsme zatim TRI) a porad se jeste testuje MYPES, respektive me to zatim nekomunikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu