Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde nejlevneji koupit nove Wiicko ?


PrincessPeach

Recommended Posts

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Wii + Wiikey http://wisoft.sk/index.php?page=info&item=834

v přepočtu cca 8000

8k je to teoreticky - taky jsem si to tak spočítal. Ve skutečnosti když si to tam obejdnáš tak dáš za Wii+Wiikey 8712,- Kč. Nebo to prý můžeš zaplatit na slovenský účet, pak za to chce při poslání do čech 10400,- Skk.

Ale i za těch 8700 je to jakžtakž přijatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to zaplatíš předem na účet stojí tě to pořád 9990 Sk...dobírka stojí 80sk....nevim kde si přišel na 8700 :D

Řeknu ti kde jsem k té částce přišel ... z emailu od Wisoftu :-). Taky jsem se divil jako ty, psal jsem mu že to je nějak špatně vypočítané a on napsal že je to podel jeho obchodních a dodacích podmínek a jestli se mi to nelíbí, tak to můžu zaplatit na ten slovenský účet ve slovenských, ale mám k tomu přičíst min. 400 SK za nějakou nadváhu.

A druhá věc: do čech dobírku vůbec neposílá. Sice se to tváří že jo, ale pak ti napíše že toto zboží na dobírku do čech neposílá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

měli to tam dlouho za 7999,- ale včera jsem se ptal proč to tak zlevnili. říkal že za tu cenu se neprodal ani jeden kus a potřebují to vyprat ze skladu. kromě konzole a wiimotu bylo vše originál zabaleno. Krom toho vyprodávají i příslušenství pro wii od Hamy za jednu kačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu