Jump to content
  • 0

Nejde nic vložit do PSP přes PC


vencel.michael

Question

Včera jsem si koupil PSP 3004, software 5.03 MHU. Po zapojení USB kabelu, se mi ukáže disk G a v něm jsou sobory: BOOTEX, egghunt.bin, gamess, h.bin, ISOs, mp3s, PSPs, tapetys, videos a ani jedna složka nejde otevřít (jsou to zástupci složek). V PSP mám tři hry a jedou. Děkuji za radu

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A když naformatuju v psp karku, tak nesmaže se mi z ní ten Chickhen (flash)? Mám k tomu takový návod a tam je psané že se formátovat nesmí a nevím jestli bych tam ten cfw dokázal nahrát. Neumím moc hledat a bojím se, že něco pokazím a nepojedou mi ani hry co tam mám teď.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-c-aktualizace-24-8-2012 nahod treba 6,60 docasne musis stahnout ofw normalne napis na google 6.60 ofw stahni nainstaluj do psp a pak jen nahodis ten flash kdyz pudes podle navodu tak je sance neco na tom pokazit 0% ja uz to delal na 3psp a vsechny jdou jak maji :)

proste normalne udelej format a nahod tam to co jsem ti poslal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No kartu každopádně naformátuj. A 100% si aktualizuj na novější CFW, 5.03 je už příšerně zastaralý, nestabilní, špatně se nahazuje, nefungují na něm nejnovější hry, atd. Aktualizuj si na fw 6.20 http://www.multiupload.nl/KVK57RQB0L a dej si tam 6.20 PRO C Permanent (návod je v sekci tutoriály), který budeš mít v PSP nastálo a nebudeš ho muset znovu nahazovat po restartu PSP a půjdou ti všechny hry, i ty nejnovější.

Edit: Pítr byl rychlejší, ale já bych ti doporučoval, spíše než ten dočasný 6.60 opravdu spíše ten permanentní (trvalý) 6.20, je to opravdu výhodnější.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takže stačí když naformátuju karku, stáhnut fw 6,20 a aktualizuji a pak tam dám podle návodu 6,20 pro c permanent: může být tenhle návod? Musím udělat bod 1-6 asi že? A pak už jen nahodím hry na kartu a vše pojede?

Postup pro FW 6.20-dočasně, permanentně [h=2]Spoiler[/h] DOWNLOAD Custom Firmwaru: (klikni sem)

DOČASNĚ

1)Složku "PROUPDATE" a "FastRecovery" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

2)Spusťte program (instalátor) (PROUPDATE)

3)Stiskněte X a po nainstalování stikněte znovu X Hotovo, pokuď se vám CFW zruší spusťte FastRecovery které vás vrátí do menu XMB (Menu PSPéčka) se spuštěným CFW. Takto opakujte vždy když se vám vypne úplně PSP (Vypadnutí baterie, vybití atp.)

PERMANENT CFW:

4) Složku "620PRO_Permanent" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

5) Spusťte Permanent Installer a řiďte se podle pokynů

6) U otázky zda chcete testnout vshmain a zamezit Bricku stiskněte X (Doporučeno). Pokuď se tak stane a program vás vrátil do XMB v pořádku a spustíte Permanent Patch znovu a tentokrát zmáčknete O při testu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nechapu co tim mysliš ale karta se vzdy formatuje jen v psp kvuli tomu aby byla ve spravnym formatu myslim ze fat32 a aby se udelali slozky typu ISO,MUSIC,PSP atd. pokut si jeste nenahral flash tak ti tezko naky stazeny hry pujdou. Takze zapni psp jdi do setting/system a system info a rekni mi verzi firmware .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy