Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS Store


kulic

Recommended Posts

Zdravim vas,

hcem sa opýtat ci sa hry ktore stiahnem cez psstore sa niekde zalohuju,myslim teda ked dam reinstal/default setting konzoly alebo budem mat inu tak po prihlaseni cez svoje id sa mi natiahnu zakupene alebo stiahnute hry ktoré som stiahol cez ps store...?

vdaka

jakmile si jednou koupis, tak si je muzes kdykoli stahnout znova, po reinstalaci se musis prihlasit na svuj ucet, pak najedes do donwload listu a das si stahovat vse co chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok,vdaka,este jedna otázka,neda sa mi zaregistrovat kreditka na store nakolko mi dole ukazuje štát bydliska United Kingdom.. ako sa da toto zmenit,resp. ako urobim pladbu kartou cez store?

vdaka..

nejspise sis vytvoril UK ucet , kdyz sis ho vytvarel tak jsi tam dal bydliste uk místo, ted leda vytvorit novy ucet a to cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked nastavim region country slovakia tak sa mi neda pripojit na ps store... pise mi This service is not available in your country/region... da sa to nejako obist? potrebujem to koli kupe hry cez ps store kde mi nechce zobrat krditku koli adrese ked zam mam country CR,UK....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu