Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypnutí Firewallu?


brians

Otázka

Ahoj,

Chtěl jsem se vás zeptat jak je to vlastně s firewallem ve Windows 7 ( resp. Vista, Xp )?

Zajímalo by mě co se stane nebo jaký to může mít dopad pokud vypnu zákldaní firewall ve Windowsu?

Co hry Multiplayer Online jak je to může ovlivnit?

Několikrát jsem tohle zkoušel u sebe, ale nemohl jsem se dozvědět jednoznačný výsledek. Proto bych potřeboval vědět jaké jsou vaše zkušenosti nebo to popř. odzkoušet a říct mi jak to vypadalo se zapnutým FW a po vypnutí firewallu? Jak jsem vám hrali online hry?

Ještě by mě zajímalo jestli si mám nechat jen ten základní firewall co mají windows 7 nebo si stáhnout nějaký samostatný?

Upraveno uživatelem brians
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bezne se te firewall opta pri 1. zpusteni MP jestli chces povolit komunikaci, pak uz si hry nevsima, problem obcas byval u lan hrani kdy jsi nevidel zalozenou hru v siti tam stacilo firewall vypnout.

firewall, antivir, antispyware a kdo vi co jeste jsou zbytecnosti, pokud se nekdo rozhodne ze ti data ukradne, nepomuze ti ani svěcená voda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bezne se te firewall opta pri 1. zpusteni MP jestli chces povolit komunikaci, pak uz si hry nevsima, problem obcas byval u lan hrani kdy jsi nevidel zalozenou hru v siti tam stacilo firewall vypnout.

firewall, antivir, antispyware a kdo vi co jeste jsou zbytecnosti, pokud se nekdo rozhodne ze ti data ukradne, nepomuze ti ani svěcená voda

Mě jde právě o to, že jsem za dvouma firewallama tím mám na mysli i ten co je zapnutý v routeru nevím jestli se i tenhle počítá i k tomu, ale není zbytečné to takhle mít? Nůže to nějak ovlivňovat výkonost síťového provozu? Tím mám na mysli zpomalení her nebo zahazování a ztátě paketů během hraní atd...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu