Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBSlink nová možnost hraní her online.


Tonylee

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možná by neškodilo na první stránku k návodu napsat, ŽE TO NEJDE PŘES WIFI!!!!!!Imho dost důležitá informace :)

No Tonylee to tam muze dopsat ale snad te to neodradi s nama hrat.XBSlink je dost kruta vec - paris online zdarma a nic neresis :-) Ja osobne uz singly skoro vubec nehraju kdyz existuje tady takova suprova vec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dost podstatná věc, že to nejde přes wifi :D já to zkoušel jen přes wifi.

Už jsem na to úplně zanevřel a hraji to přes system link touto možností:

http://console-forum.net/tema/153337-teamfsd-jqe360-link-hrajte-stazene-hry-po-internetu-zdarma-neni-treba-pc?highlight=system+link

funguje bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost podstatná věc, že to nejde přes wifi :D já to zkoušel jen přes wifi.

Už jsem na to úplně zanevřel a hraji to přes system link touto možností:

http://console-forum.net/tema/153337-teamfsd-jqe360-link-hrajte-stazene-hry-po-internetu-zdarma-neni-treba-pc?highlight=system+link

funguje bez problémů

Teď ta možnost hrát online přes nový FSD je nová alternativa XBSlinku ale stejně při obou způsobech musíš mít připojený xko přes kábel.... Výhoda XBSlinku je ta, že si v pohodě můžeš uzavřít místnost třeba pro 12 hráčů ... XBSlink je lepší ale musíš mít při tom zaplý PC no :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dnes sa hrá turnaj v F1 2012 cez XBSlink s verziou PC-ethernet-XBOX. Kto má záujem môže sa prihlásiť na http://xbslink-online.cz/index.php. Radi privítame nových hráčov. Pokiaľ hravate väčšina cez nový FSD tak sa môžeme dohodnúť poprípade.

Upraveno uživatelem HASANCRAZY1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, předem se omlouvám za další možná hloupý dotaz, ale potřebuju poradit. Připojil jsem kabel do Xboxu pak do routeru ZCOMAX a z routeru do PC. Problém je ten, že v XBSlink mi to stále píše port closed a když jsem chtěl v xboxu udělat test připojení s pc tak mi to napíše PC Not Listed, proto se chci zeptat jak nebo co nastavit v pc aby to komunikovalo mezi sebou?? v pc ve správci to hlásí Xbox jako neznámé zařízení,ale já nevím jak to udělat aby to komunikovalo.

Nezlobte se za dotaz a případně moc děkuji za pomoc a odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj,

hraj přes system link přímo v xboxu, je to jednodušší a běhá to v pohodě. Na XBSlink mám taky porty zavřené, nejde jen zakládat hry, připojovat se ano. To samé v system link, při testu mám porty FAILD, ale normálně se připojím, jen nemůžu založit místnost.

Ale jak říkám system link v xboxu je podle mě jednodušší.

Dens se jede turnaj v F1 2012, tak pokud má někdo zájem o online hraní i jiných her: www.xbslink-online.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu