Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Náhrada za Tomb Raider


metuj

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit jak ukojit svoji trochu zvláštní zálibu.

Mám rád hry, kde je možno z pohledu třetí osoby prozkoumávat bludiště, případně řešit nějaké hádanky. Hrozně mě bavil Tomb Raider, hlavně první dva díly. Především proto, jak (IMHO) dobře byl v těchto hrách zapracován pohyb ve vodě. Nevím ani proč, ale plaváním a skákáním ze všech možných míst jsem v těchto hrách strávil nejvíc času.

Momentálně bych si podobné "radovánky" rád užil i s lepší grafikou, ale ouha ...:-(

Na PS3 jsem zkoušel třeba Uncharted, ale ten se vody spíš bojí a navíc mi vadí ta předscriptovanost. U hry inFamous 1/2 voda dokonce zabíjí (což je v kontextu pochopitelně správně) a třeba v Prototype 2 voda hrdinu odmítá přijmout a vyhazuje ho zpět na břeh;-)

Momentálně hledám vhodnou hru na XBOX360 (proto dotaz sem), ale stále nic moc:-( Trochu si s vodou rozumí Assassins Creed, ale není to úplně ono. Možná až třetí díl, kde bude větší volnost (mimo město). Neporadíte někdo nějakou další vhodnou hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skakacka, ako Tomb Raider, je aj Prince of Persia : The Forgotten Sands, ale nepamatam si, ci tam bolo nejake potapanie sa :) Ale Just Cause2 je otvoreny svet s mnozstvom moznosti: jazdy na autach, motorkach, paragliding, stihacky, vrtulniky, lode a samozrejme aj plavanie a potapanie sa ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=Z-00y3LdOzQ

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu