Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iStudiez Pro


codek

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat na používání aplikace iStudiez Pro, vypadá velice dobře ale mám problém jak nastavit abych měl např. Český Jazyk každý den v jiný čas ? Buď tam jde nastavit aby byl každý den ve stejnou hodinu, což je celkem blbost, nebo můžu pro každý den vytvořit nový předmět Český Jazyk takže tam budu mít sice 5x Český Jazyk, každý nastavený na čas kdy má skutečně být, ale budou se mi potom složitě vést známky atd. když budu mít 5x ČJ a celkem namísto 10 předmětů nějakých 35.

Moc děkuji za pomoc, aplikace vypadá velice dobře a rád bych ji už začal naplno využívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

vypadá to hodně dobře ;)

já používam tohle https://itunes.apple.com/au/app/classes-timetable/id335495816?mt=8

a jsem na 99% spokojen! jediný co mi vadí tak že mi to automaticky přidaný zkoušky napíše do kalendáře... umí to iStudiez nebo ne? díky

ale nepodporuje to rozlišení iphonu 5 :(

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslíš installous :D tak tam to dřív myslim bylo...nebo já mam ipa soubor staženej tak ti to můžu poslat... no v lite verzi si můžeš přidat asi jen 10 hodin do rozvrhu, 4 zkoušky apod...

iStudiez mam teď taky lite ale asi si to nenecham, nejde tam ani vidět celý rozvrh a všechny hodiny se akorát píšou do kalendáře....jde mi hlavně o klasický timetable + zapisování zkoušek a testů...ideální by bylo kdyby mi to automaticky házelo ty testy i do kalendáře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu