Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash psp


TOMMY1468626985

Recommended Posts

1. Stáhni: http://uloz.to/xJpMr8b/psp-6-60-pro-b10fix-rar

2. Z extrahuj!

3. Připoj PSP k počítači.

4. Složku FAST RECORVY A UPDATE zkopíruj do PSP/GAME.

5. Odpoj PSP od počítače.

UPOZORNĚNÍ: Musíš mít nabitou baterku na 100% hrozí brick - pojmy dole.

6. V XMB (menu) najdi game - memory stick a spusť PRO UPDATE

7. Postupuj x v instalování flashe.

8. Flash by měl být nainstalován.

Poznámka: když se ti psp vypne na tvrdo tak dej fast recorvy - to zpátky zase flash nahodí. UPDATE SI MŮŽEŠ SMAZAT.

v rootu (kořen karty) musíš vytvořit složku ISO - do té složky budeš postupně dávat hry v typu ISO.

UPOZORNĚNÍ: POUZE NA VLASTNÍ RIZIKO!!! - Hrozí bricknutí (pernamentní poškození PSP) když v XMB zmáčkneš tlačítko select tak se ti zobrazí VSH (flash menu) V žádném případě nic nenastavuj nebo nemaž - zase HROZÍ BRICKNUTÍ.

Pojmy:

-PSP série 1000 (Fat) - první verze PSP, která se prodávala až do konce srpna 2007

-PSP série 2000 (Slim) - vylepšená a menší verze PSP (PSP Slim&Lite), která se začala prodávat začátkem září 2007

-PSP série 3000 (Brite) - nová verze PSP (PSP Slim&Lite) s mikrofonem a vylepšeným displejem, která se začala prodávat 15.října 2008

-PSPgo - nejnovější a ještě menší verze PSP s odsuvným displejem a bez UMD mechaniky, která je v prodeji od 1.října 2009

-MEMORY STICK (MS, ms0) - paměťová karta MemoryStick Duo / Pro, nebo MemoryStick Micro M2 pro PSPgo

-FAKE MEMORY STICK - neoriginální paměťová karta vyznačující se především pomalým zápisem a čtením, někdy i menší velikostí než je udána

-OFICIÁLNÍ FIRMWARE - operační systém nahraný v paměti PSP (čím vyšší verze, tím více nových funkcí a opravených chyb)

-CUSTOM FIRMWARE (CFW) - hibrydní firmware vytvořený sloučením jádra oficiálního firmwaru 1.5 a pokud možno nejnovější verze firmwaru. Tím získáte aktuální firmware s vlastnostmi firmwaru 1.5, jako například možnost spouštět homebrew, nebo ISO zálohy her.

-EXPLOIT - chyba oficiálního firmwaru, nebo hry, umožňující spuštění neautorizovaného kódu, většinou HEN

-HOMEBREW ENABLER (HEN) - aplikace využívající chyby některých oficiálních firmwarů ke spuštění homebrew

-KERNEL - jádro operačního systému

-UPDADE - aktualizace firmwaru na vyšší verzi (oficiálně podporováno SONY)

-DOWNGRADE - přehrání firmwaru nižší verzí (nepodporováno SONY)

-HOMEBREW - neoficiální aplikace, nebo hra

-FLASH - vnitřní paměť PSP, ve které je nahrán firmware a uživatelská nastavení

flash0 - obsahuje soubory operačního systému PSP (firmware)

flash1 - obsahuje registry a veškerá uživatelská nastavení

flash2 - obsahuje DRM informace o hrách zakoupených na PlayStation Store

flash3 - obsahuje 1seg TV program (pouze pro Japonsko)

-DEATH PIXEL - mrtvý bod, který na displeji svítí jednou barvou, nebo nesvítí vůbec (5 death pixelů by mělo stačit na reklamaci)

-BRICK - trvalé poškození firmwaru PSP, většinou nesprávným zásahem do flash paměti

-SEMI BRICK - poškození firmwaru PSP, které lze opravit pomocí Recovery

-PANDORA BATERIE (JigKick) - servisní baterie umožňující ve spolupráci s MMS instalaci custom firmwaru, nebo unbrick PSP

-MAGIC MEMORY STICK (MMS) - servisní MS umožňující ve spolupráci s Pandora baterií instalaci custom firmwaru, nebo unbrick PSP

-ROOT - kořenový adresář (ms0:/), což je vpodstatě karta, disk, nebo písmeno pod kterým se PSP hlásí ve windows

-ISO - záloha originální hry z UMD, převedená do jednoho souboru (komprimované varianty: CSO, DAX)

-UMD (Universal Media Disc) - záznamové médium, na kterém jsou vydávány originální hry a dema

-VSH (Visual Shell) - hlavní rozhraní PSP umožňující přístup k systému, využívající XMB jako grafické rozhraní

-XMB (Cross Media Bar) - přehledné grafické menu systému PSP

Tohle by mohlo být dostačující tutoriál jak flashnout PSP.

Upraveno uživatelem PSPéčko
Dopnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A proč by si to jako měl aktualizovat na 6.60, to by udělal pěknou blbost, protože na jediný fw 6.20 jde dát Permanent patch, to znamená, že tam CFW zůstane i po restartu, tvrdém vypnutí PSP či po úplném vybití baterky. Jinak liviczi, postupuj podle tohoto návodu (6.20 permanent - od kroku 1 do kroku 6) http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-c-aktualizace-24-8-2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježišmarja, budeš mě poučovat... na PSP 300x nejde dát permanentní CIPL patch pro firmware 6.60, ten jde pouze na PSP Fat a staré SLIM, jediná možnost jak mít permanentní CFW je mít fw 6.20 a na něm 6.20 PRO C Permanent. A pokud mi nevěříš, tak tady cituji jiný zdroj (psp.novinky.org) "Po každém vypnutí, nebo tvrdém restartu PSP budete muset vždy znovu spustit 6.60 PRO-B10 pomocí 6.60 PRO-B FastRecovery"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi tento návod VIZ nahoře platí i pro PSP 1004 s FW který už tam od novoty je 6.60? bude vše fungovat? a jak je to s tím pernament? momentalně jsem ho dostal to PSP a chtěl bych aby ten flashnuty FW ž tam zůstal. Abych to třeba po vypnutí atd nemusel znovu nahazovat.. dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju moc. jinak pokud mám ten FW 6.60 tak nemám dělat nic jinak než podle toho návodu z první strany hm?? Co ten brick? píšete že pokud člověk postupuje podle návodu nic se nestane u tohoto modelu 1004 kdyby náhodou da se brick opravit?? a ten CWF co jste mi ted poslal je oproti tomu co je na 1 strance aktualnější? Omlouvám se za blbé otázky ale mám ho pod pařez a PSP jsem před tím nikdy neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho, žádný učený z nebe nespadl :D šance na brick je jak už jsem psal někde výše opravdu nepatrná a pokud postupuješ podle návodu, tak bych si troufl tvrdit, že dokonce nulová, takže se nemáš čeho bát. Ano, ten co jsi si stáhl z toho odkazu ode mne je aktuálnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu