Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Herní telefon


kony1468626642

Otázka

čau mohly byste mi poradit dobrý telefon na hry?

Požadavky:

Dual-core

displej aspoň 4 palce

foťák aspoň 5

Možnost pam. karty

možnost ukládání app na pam. kartu(třeba u soli to nejde)

gyroskop

android 4.0 nebo 4.1

přední kamerka

výkonný grafický čip

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Co se SII týče, tak ji mám a všechno rozjela, i Photoshop i když ho ofiko nepodporuje.

Co se her týče, tak angry Birds HD bez jediného záseku.

Mam CM9 (android 4.03 myslím) a vše je stabilní. Díky tomu jdou instalovat app na paměťovou kartu

S2ku jsem kupoval tady: http://www.1-2umobil.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=2483&zenid=fa4ae3a62444c6ff592209550c72905a. Bral jsem tu už více telefonů a ani s jediným nebyl problém. Vše 100%

Co se baterie a výdrže týče, záležíš jak moc si zaplníš paměť. Ale není problém dosáhnout při častém používání až 2 dny na 1 nabití (s CM9). S CM7 jsem dokonce dosáhl bez problému až 3 dny, ale to je dáno tím, že android 4ka si bere více RAMek....

Fotoaparát si nemůžu vynachválit. S CM9kou dočkal značného vylepšení hlavně v odezvě focení. Dokonalý je panoramatický mód a další předvolby.

Rozhodnutí je an tobě, ale já jsem s SII naprosto spokojen a za nic bych neměnil. Možná jen za SII Duos, ale ten se u nás stejně neprodává :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co se SII týče, tak ji mám a všechno rozjela, i Photoshop i když ho ofiko nepodporuje.

Co se her týče, tak angry Birds HD bez jediného záseku.

Mam CM9 (android 4.03 myslím) a vše je stabilní. Díky tomu jdou instalovat app na paměťovou kartu

S2ku jsem kupoval tady: http://www.1-2umobil.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=2483&zenid=fa4ae3a62444c6ff592209550c72905a. Bral jsem tu už více telefonů a ani s jediným nebyl problém. Vše 100%

Co se baterie a výdrže týče, záležíš jak moc si zaplníš paměť. Ale není problém dosáhnout při častém používání až 2 dny na 1 nabití (s CM9). S CM7 jsem dokonce dosáhl bez problému až 3 dny, ale to je dáno tím, že android 4ka si bere více RAMek....

Fotoaparát si nemůžu vynachválit. S CM9kou dočkal značného vylepšení hlavně v odezvě focení. Dokonalý je panoramatický mód a další předvolby.

Rozhodnutí je an tobě, ale já jsem s SII naprosto spokojen a za nic bych neměnil. Možná jen za SII Duos, ale ten se u nás stejně neprodává :cheesygrin:

moc dik za info co se těch her týče rozjede i náročnější jako N.O.V.A. 3, Max Payne Mobil, Asphalt 7. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokial chceš niečo vyslovene iba na hry tak si kúp iPhone. Budeš mat istotu že ti vždy všetko pôjde tak ako má. Vyvojarom sa nechce upravovať jednu instalacku pre nespocet iných zariadeni.

Né že by se nechtělo!"právě naopak"chtělo, a moc:cheesygrin: ono to je v podstatě,ale nemožnej ukol....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu