Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálené hry neprojdou verifikací a instalace na HDD se zastaví vždy na 50%


kolmi21

Otázka

Ahoj jsem už zoufalej ,takže tohle je asi poslední šance...jestli se to tady už řešilo,tak pošlete prosím odkaz. Jinak prosím o radu!!! XGD3 hry vypaluju v iHAS (k notebooku přes USB) a vždy bez problému. Problém začal u FIFA 13 a dnes i u Forza Horizon vypalování projde na 100% ale v 50% ověřování vyskočí chyba v Imburn "I/O error" dám pokračovat a ověřování se dokončí. Hru normálně spustím,ale při instalaci na HDD se zastaví vždy na 50% s hláškou špinavého disku. Google je toho plný,ale jen ve světě u nás nic :roll: http://forum.imgburn.com/index.php?showtopic=19938

PS:Snad nejsem jedinej kdo s tim má problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

@kolmi21: Diskuzí a řešení potíží při vypalování XGD3 her je tu na fóru dost, holt to vyžaduje akorát delší čas na to přečtení. Neexistuje univerzální rada, protože žádná taková není. Je to specifikum, které vyžaduje hledání optimálního nastavení v té které konfiguraci se vypalovačka nachází.

Mimo to, neuvedl jsi zásadní informace jako to na jaká média pálíš, jakou rychlostí, s jakým nastavením v IMGBurn, co výsledky vytvořené kopie v kProbe, .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě mě napadlo...nemůže to třeba být tím, že je moc brzo a ABGX neumí udělat správně autoFix? Jinak už jsem vypálil cca 6 her XGD3 a vše v pořádku, takže postup a nastavení mám pořád stejné v tom problém nebude. Že by byly vadné dva disky to se mi taky nezdá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě mě napadlo...nemůže to třeba být tím, že je moc brzo a ABGX neumí udělat správně autoFix?

Nebude - FIFU 13 i Forzu Horizon jsem vypálil i nainstaloval zcela korektně.

abgx360 projedeš na level 3, nastavení máš dle následujícího odkazu?

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=79171

Vypaluješ iHASkou (upravený fw v ní máš) dvd soubor?, pálíš pomocí ImgBurn (rychlost 4x, v nastavení / zápis / strana 1/ máš zaškrtnutou volbu "Před zápisem provést OPC")? Média Verbatim (MKM003 Singapore)?

abgx i ImgBurn máš v nejnověší verzi?

Vypálené DVD potom kontroluješ pomocí KProbe? S jakým výsledkem testu (PI, PIF)?

204206df3990141779a05c4c2830e5bd.png

P.S.

vyžadovanou verzi dashboardu i cfw v xboxu asi máš?!

Upraveno uživatelem Damon
p.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak aspoň, že tak...

Jinak DVD za 59 Kč je už celkem hukot - rozumná cena za dvouvrstvé médium Verbatim DVD+R DL je tak kolem 23-25 Kč (10 ks spindle). 8)

Já kupoval na blešáku asi 5 let 10ks/250kč. Teď už na to seru a objednal jsem v kasa.cz za 260kč tak snad budou kvalitní :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu