Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Načítání hry The Sims 2: Castaway


barinka

Otázka

Zdravím, nedávno jsem oprášila DS a stáhla hru Sims Trosečníci. Mám ale problém s načtením uložené hry. Není to zamrzlé, hudba jede, na obrazovce se všechno hýbe, ale nápis loading nemizí. Tuto hru jsem již měla jednou staženou z naprosto jiného zdroje a měla jsem stejný problém. Zkoušela jsem stáhnout jiné verze, ale uložená hra se stejně nenačte. Na yahoo mělo několik lidí stejný problém, ale nic nevyřešili...

Nestalo se vám to někomu? Nevíte co s tím? Nemáte někdo odkaz na ověřený download, se kterým nebyl při načítání hry problém?

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak zalezi na nekolika faktorech:

- z jake flashkarty je ulozena pozice (pokud je starsi nez hra) a na jake flashkarte se ted hraje

- koncovka a vlastne i pojmenovani savu

- pokud je novy sav (jako ze si to zacala hrat ted) - jakou verzi software mas na flashkarte (+ pouzivani cheatu)

- pametova karta (spatne naformatovana - zni to blbe, ale i tohle muze byt problem)

Jinak overenych downloadu je desitky, horsi to je s kompatibilitou u jednotlivych flashkaret a i ruznych systemu na nich. U starsich flashkaret/OS by hra mela fungovat, ale nemusi. U novejsich OS flashkaret se treba i podpora mohla po x udpatech vytratit a se hrou byvaji problemy (nenacita se, ztraci se sav, rozhozena grafika...)

Co mas za kartu a co na ni vyuzivas za OS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za reakci. Pokusím se odpovědět co nejsprávněji. Mám Acekard 2 verzi 2.1 s FW AK 4.23

Jinak ostatní hry ukládám i načítám bez problému, tak nevím, jestli může být problém ve formátování karty. Žádné cheaty jsem nepoužila. Soubor má název XMS-S2CE.NDS.sav. Doufám, že jsem odpověděla na všechno, jestli ne, můžeš to napsat polopatě?

Děkuju za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu