Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc s vyberem ntb


silver

Otázka

Recommended Posts

  • 0

trezzor --> to sice není, to neříkám, ale běhej po plné venkovní zahrádce místní restaurace podle toho, jak si slunce zamane :D a pořád přecházet kvůli těm odleskům je fakt "opruz" :) . A co máš proti AMD?Ta GT640M je papírově "výkonnější" ale od těhlech mobilních grafik v ntb za 15k zázraky nečekej, ani od jedné!:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě je lepší se s někým poradit a potom nakoupit kompomenty a pc si sestavit sám (Na internetu je spoustu návodů) protože opravdový herní notebook stojí hrozný peníze a po pár letech se dost zhorší výkon, nemůžete měnit hardware (sou i vyjímky).... Já sám mám notebook za 15 000 koupený před dvěma lety a nové hry si nezahraju ( Battlefield 3,Hitman : Absolution, Crysis atd.) ale na starší hry je to super a třeba z nových : cod mw 3 mi jede na plny se super fps :) Je to jen tvoje rozhodnutí ale já bych šel raději do PC a jako přenosnou platformu na smažení her bych pořídil psp,mobil s androidem,ps vitu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trezzor --> to sice není, to neříkám, ale běhej po plné venkovní zahrádce místní restaurace podle toho, jak si slunce zamane :D

Jaaaj, tak to som az tak nemal na mysli, ze s notasom bude niekto behat po zahradnej restauracii :D Tak to potom sam musi zvazit, ci v auguste (srpen) si zahra hry na notase pri nejakej fontane v meste :D ja by som si na to zvolil nejaku izbu (pokoj) ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, ty jsi teda ajťák. Nechápu, proč lidí chodí na takové školy, když si sami neumí ani vyhledat notebook. To mi hlava fakt nebere.

lebo to su dobre platene prace, povedali mamka a ocko :D ...ale snad sa aj nieco nauci, chlapec :D

Silver, nikto sa tu sam od seba nevyzna v HW! Na to treba otvorit stranky, kde su HW testy, trochu postudovat, porovnavat! Nepotrebujes na to ani IT skoly!!!!!!!!!!!!!!! Ale to by sme nemohli byt lenivy, vsak Silver. Jednoduchsie je to sem napisat, ved mi taky notas najdite, ja sa zatial zabavim niecim inym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co to melete ? :DD ntb si vyhledám klidně sám , jenom nechci za 15k třeba toho acera (btw. toho jsem si našel sam :*) a pak někde uvidite za 15k zlevněnej ntb z 20k ale ja o tom nebudu vědet...jsem takovej člověk kterej chce dostat za určený prachy "maximum"... a ne že mi sem bude psát nějaká '97 a bude si otvírat hubu :D.... "to mi hlava nebere"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co to melete ? :DD ntb si vyhledám klidně sám , jenom nechci za 15k třeba toho acera (btw. toho jsem si našel sam :*) a pak někde uvidite za 15k zlevněnej ntb z 20k ale ja o tom nebudu vědet...jsem takovej člověk kterej chce dostat za určený prachy "maximum"... a ne že mi sem bude psát nějaká '97 a bude si otvírat hubu :D.... "to mi hlava nebere"

nemeleme, iba konstatujeme ako je to s tebou :D Z tych rad od nas by si uz mal mat prehlad a sup-sup si nieco najst sam. Ked na hranie, tak co najlepsi procak a grafiku...vela stastia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste se omloivam ale nasel jsem dalsi variantu a uz se rozhoduju jen mezi dvema... Mezi: http://www.alza.cz/hp-probook-4740s-d350206.htm a http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-53214g75makk-black-d363846.htm kterej je lepsi? Jaktoze u toho HP stoji predeala verze o 1000 vice? :-D co bude na tom za "figl" ze je lepsi ntb levnejsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu