Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Doporučte telefon s Androidem


xmy

Otázka

Zdravím,

v současných telefónech mám guláš a proto potřebuju doporučit nějaký s Androidem. Jde mi také o to, aby na něm jelo GTA III, které vyšlo také na iOS.

Pokud možno chci, aby to byla Nokie, ale nevím, jestli Nokie vůbec Android dělá... Jsem rád za každou radu.

Omlouvám se, jetsli jsem topic zařadil špatně, pěknou dobu jsem tu nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Pokud tak moc prahnes po Nokii, tak zkus neco s Maemo systemem. Je to hodne vzdalena odnoz pracujici na bazi Linuxu (z nej taky vychazi i system Android) a u toho bych asi sel do Nokie N900

http://cs.wikipedia.org/wiki/Maemo

Jinak pokud nemas omezeni ve financich, tak jednim z nej androidu v soucasne dobe je SGIII, HTC X+ a podobne pristroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud tak moc prahnes po Nokii, tak zkus neco s Maemo systemem. Je to hodne vzdalena odnoz pracujici na bazi Linuxu (z nej taky vychazi i system Android) a u toho bych asi sel do Nokie N900

http://cs.wikipedia.org/wiki/Maemo

Jinak pokud nemas omezeni ve financich, tak jednim z nej androidu v soucasne dobe je SGIII, HTC X+ a podobne pristroje.

Tak finance jsou jisté omezení, ale člověk jako já nekupuje mobil tak často (mám stále Nokii 6300 už od dob, co vyšla), takže pokud by mi měl nový přístroj sloužit takhle dlouho, tak peníze stranou. Další fak je, že si chci zahrát GTA III, co vyšlo na Android (popř. iOS), tak to by mi na tom Nokiáckém operačním systému zřejmě nejelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ten tvuj "hocijaky" Samsung bude podporovanej stejnou dobu jako iPhone! 1. Prichazi s novym androidem ICS, dnes uz ma aktualizaci na JB. Navic je diky HW opravdu nalozenej a jen tak nezestarne... iPhone kazdy rok vytvari novy a novy model a s nim i novy iOS a co jsem cetl, uz je podporovany jen posledni iOS ktery na iPhone 3G uz nenacpes... a to se stane i s iPhone 5 xD za par let. Kdezto at mas jakoukoli verzi androidu, porad je podporovana, i kdyz treba uz nejnovejsi system nedostane... a navic je mezi lidmi vic obliben nez iOS.

iPhone sice polozil Nokiu, ale povedlo se mu to hlavne diky novemu konceptu pristroje. Android polozi iPhone a to jen a jen kvuli platforme xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na tvém místě pokud trváš na mob. bych asi šel do S3

"Nokia už dávno není tím čím byla"

A pokud chceš i neco na hraní popřemýšlej i nad tím jestli by nebylo lepší koupit Tablet např. Nexus7

s tegrou 3.Jinak na trhu už jsou i tablety s GSM modulem

Tak tablet určitě ne...

Jinak ostatní - mám brát iPhone, nebo Samsung?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ak chceš mobil s pohodovou komunitou, čo funguje a má min. 3 ročnú podporu, kúp si iPhone. Ak chceš mobil, ktorý poriadne nefunguje a má OFICIÁLNU podporu rok, potom už iba neoficiálnu, kúp si Samsung. Ešte k tej komunite. Ako vidíš, snažím sa ti poskytnúť objektívny pohľad a v zozname mobilov som uviedol dva Samsungy a až potom iPhone. Ale penthaler, ako štandardný androiďák, hneď vytiahol zaujatý pohľad a začal hovoriť lži a polopravdy o iPhone. Ja osobne si myslím, že oba systémy majú svoje výhody a pre každého je vhodné niečo iné, ale do androidu by som nešiel už len kvôli komunite.

Tak ten tvuj "hocijaky" Samsung bude podporovanej stejnou dobu jako iPhone! 1. Prichazi s novym androidem ICS, dnes uz ma aktualizaci na JB. Navic je diky HW opravdu nalozenej a jen tak nezestarne... iPhone kazdy rok vytvari novy a novy model a s nim i novy iOS a co jsem cetl, uz je podporovany jen posledni iOS ktery na iPhone 3G uz nenacpes... a to se stane i s iPhone 5 xD za par let. Kdezto at mas jakoukoli verzi androidu, porad je podporovana, i kdyz treba uz nejnovejsi system nedostane... a navic je mezi lidmi vic obliben nez iOS.

iPhone sice polozil Nokiu, ale povedlo se mu to hlavne diky novemu konceptu pristroje. Android polozi iPhone a to jen a jen kvuli platforme xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

IOS vs Android ,to je jako Xbox360 vs Ps3:wohow:

podstatne rozdily jsou ty že na IOS když si koupíš hru,app cokoliv tak to 100% pojede,u Androidu tomu tak není.

dále na IOS se dělají lepší hry a vývojáři mu věnují víc pozornosti.Na Androidu je piratství takřka povoleno ,na IOS je to složitejší.to je asi tak všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen tak mimochodem mám samsung s3 a dodnes mi ještě nepřišla aktualizace na JB, což je od samsungu a vůbec u výrobců co cpou androidy (stalo se mi to samé i u HTC evo 3d s ICS) nanejvýše trapné, že to uvolňujou tak postupně, na iPhone když vyšla aktualizace tak jsem ji mohl mít vždy hned, a ne čekat než mi ji samsung rozmyslí, že ji už můžu konečně mít.... To že má android lepší podporu je kravina jak mraky, i na iPhone 3GS, který vyšel v roce mám dojem 2009, dostal nejnovější iOS 6, pravda trochu osekanou, ale dostal, který android phone z roku 2009 dostane OFICIALNĚ JB ? nebo i základní ICS... Jinak aplikace na iOS nemusíš mít nejnovější verzi FW, ale u každé aplikace je to jinak, některé požadují 4.2, jiné 4.3, jiné pořád běží 4.0.1, tyhle FW narveš třeba i do 3G. Maemo je tak možná pro pár nadšenců, ale doporučit to někomu kdo chce mobil na běžné používání a ještě k tomu to je na takovém starém šrotu.

Abych to shrnul tak pokud chceš spolehlivý mobil, který se ti nebude kousat (mam z vlastní zkušenosti, měl jsem oba systémy, tínechci říct, že by se android nějak sekal, to vůbec ne, ale narozdíl od iOS se prostě častěji kouše, a ne vždy běží jak má), chceš mít dlouhou oficiální podporu, a péči, že když se najde nějaká chyba, tak máš hned k dispozici aktualizaci, která to napraví, a nědělají ti problém finance tak běž do iPhone, pokud je ti to tak jedno s tím že si stejně budeš časem ten telefon sám různě upravovat, a nějakou větší podporu nečekáš tak ber android. Android má výhodu, že si tam můžeš napojit USB redukci a na ní napojit téměř cokoliv od klávesnice, flashky, čtečky karet, ext. hdd, různých gamepadů (to se potom hrajou jinak ty hry) a já nevím co všechno ještě, android je zkrátka více otevřenější. Ani jedním systémem neuděláš chybu, záleží jenom jaké máš priority. Vlastně jenom soouuhlsím s tím co napsal Pr3dator, a jen to potvrzuji z vlastní zkušenosti.

Ještě bych dodal, že pokud se ti jedná jen o hry tak je více méně jedno, co zvolíš, protože většina vývojářů se dnes zaměřuje na obě platformy, i když na iPhone to nemusí dělat na tolik různých zařízení a tak se jí můžou více věnovat, tak by to mělo být optimalizovanější a tím pádem by to mělo mít i delší životnost (co týká her), ale myslím, že u těch nejdrahžších androidů s tím taky nebude až takový problém a na druhou stranu na android mužeš napojit ten gamepad, a říkám, že gamepad + ps1 emulátor je pecka :D ...

Upraveno uživatelem Lord1382
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ono je velky rozdil vytvaret hry pro JEDNU CIHLU, u ktere se meni jen minimum veci (vetsinou displej, takt procesoru, vyse RAMky atd) nebo pro CELY KVANTUM CIHEL, ktery maji rozdilne nejen rozliseni, ale i hw atd... Od toho se taky odviji kvalita podpory atd. Kdyby iOS jelo na desitkach dalsich znacek, tak by to vypadalo uplne stejne.

Je ale fakt, ze iOS je mnohem oblibenejsi a stabilnejsi a spolecne s platformou Android prevzala od Nokie vladu nad mobilnim svetem. Zatvrzely nokiaci pomalu vymiraji a prechazeji na jeden z tech dvou systemu. A je na kazdem, ktery si zvoli. Kdo ale vi, kam se dostane technika bez JOBBSE, a jak se domrvi android...

btw piratstvi nepiratstvi - je, bylo a bude vsude. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ono je velky rozdil vytvaret hry pro JEDNU CIHLU, u ktere se meni jen minimum veci (vetsinou displej, takt procesoru, vyse RAMky atd) nebo pro CELY KVANTUM CIHEL, ktery maji rozdilne nejen rozliseni, ale i hw atd... Od toho se taky odviji kvalita podpory atd. Kdyby iOS jelo na desitkach dalsich znacek, tak by to vypadalo uplne stejne.

Je ale fakt, ze iOS je mnohem oblibenejsi a stabilnejsi a spolecne s platformou Android prevzala od Nokie vladu nad mobilnim svetem. Zatvrzely nokiaci pomalu vymiraji a prechazeji na jeden z tech dvou systemu. A je na kazdem, ktery si zvoli. Kdo ale vi, kam se dostane technika bez JOBBSE, a jak se domrvi android...

btw piratstvi nepiratstvi - je, bylo a bude vsude. xD

Pro ios jsou App,hry testovány a kontrolovany drív nez jdou do prodeje pokud je tam jen jednina sebemensi vada tak se to neprodáva nezverejnuje a vraci se to k tvurcum k oprave proto je vse 100% funkcni,

Googlu je v podstate jedno jestli ta ci ona vec je funkcni, nebo ne

jinak piratsvi bylo a bude otazka v jaké mire

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ono je velky rozdil vytvaret hry pro JEDNU CIHLU, u ktere se meni jen minimum veci (vetsinou displej, takt procesoru, vyse RAMky atd) nebo pro CELY KVANTUM CIHEL, ktery maji rozdilne nejen rozliseni, ale i hw atd... Od toho se taky odviji kvalita podpory atd. Kdyby iOS jelo na desitkach dalsich znacek, tak by to vypadalo uplne stejne.

Je ale fakt, ze iOS je mnohem oblibenejsi a stabilnejsi a spolecne s platformou Android prevzala od Nokie vladu nad mobilnim svetem. Zatvrzely nokiaci pomalu vymiraji a prechazeji na jeden z tech dvou systemu. A je na kazdem, ktery si zvoli. Kdo ale vi, kam se dostane technika bez JOBBSE, a jak se domrvi android...

btw piratstvi nepiratstvi - je, bylo a bude vsude. xD

Pro ios jsou App,hry testovány a kontrolovany drív nez jdou do prodeje pokud je tam jen jednina sebemensi vada tak se to neprodáva nezverejnuje a vraci se to k tvurcum k oprave proto je vse 100% funkcni,

Googlu je v podstate jedno jestli ta ci ona vec je funkcni, nebo ne

jinak piratsvi bylo a bude,podstatna je jeho míra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuju všem.

Takhle, je to opravdu asi jako X360 vs. PS3.

Je zřejmě jedno, po čem asi sáhnu. Jeětě to tedy pořádně prozkoumám a budu volit mezi SGS III, SG Note II alebo iPhone 5, popřípadě klidně i starším iPhonem, pokud se dá ještě sehnat. (nemyslím bazary a po někom :D)

Ještě by mě zajímalo, na co se lépe kupují hry, jestli na iOS nebo na Adnroid. Co jsem se koukal, tak na Andoid pře Google Play a na iOS přes web Apple, ne?

Upraveno uživatelem VojtaCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pro ios jsou App,hry testovány a kontrolovany drív nez jdou do prodeje pokud je tam jen jednina sebemensi vada tak se to neprodáva nezverejnuje a vraci se to k tvurcum k oprave proto je vse 100% funkcni,

Googlu je v podstate jedno jestli ta ci ona vec je funkcni, nebo ne

jinak piratsvi bylo a bude,podstatna je jeho míra

A co myslis, ze se dela s androidem? netestuje?

1 cihla = iphone a jeho iOS

milion cihel = android na samsungu, htc, lg... miliony typu s miliony konfiguraci a hw naroky...

Takze ted mi prosimte rekni, jak chces testovat jednu aplikaci na milionech mobilu, a kvuli jednomu ji stahnout, kdyz u applu staci jen jeden mobil s jednim OS...??? Nebo si snad videl iOS i na jinem zarizeni, ktere nevytvoril APPLE?

To je fakt o necem jinem vyvijet na jeden pristroj od jedne znacky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikdo netvrdí, že něco dělat pro 1 cihlu je jednoduší než pro desítky cihel, ano je to jednoduší, ale to nemění nic na faktu, že ty aplikace na ten iOS jsou prostě vychytanější (lip optimalizované), a lidi zajímá hlavně jak to ve finále běží ne jak se to vyvíjelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co myslis, ze se dela s androidem? netestuje?

1 cihla = iphone a jeho iOS

milion cihel = android na samsungu, htc, lg... miliony typu s miliony konfiguraci a hw naroky...

Takze ted mi prosimte rekni, jak chces testovat jednu aplikaci na milionech mobilu, a kvuli jednomu ji stahnout, kdyz u applu staci jen jeden mobil s jednim OS...??? Nebo si snad videl iOS i na jinem zarizeni, ktere nevytvoril APPLE?

To je fakt o necem jinem vyvijet na jeden pristroj od jedne znacky...

Já mluvím o funkcnosti App a celkove stažitelném obsahu.

Jinak ano obsah pro IOS se kontroluje dukladne

Pro Android se obsah nekontroluje takrka vubec klidne se muze prodávat i app/hra ktera nebude fungovat na nicem nebo bude osahovat virus.

Pokud mluvíš o testovaní tak udelat App for all udelat ani nejde.jde vsak vycházet ztoho ze vetsina vyrobcu pouziva procesor Armv xxxx.Testovat se dá jak na realných tak na vrtual.

Mluvim spise o kontrole obsahu nez o moznostech vyvojaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vychytanejsi - lip optimalizovany... v cem se lisi iphone od ipadu? velikosti displeje, jinak sou temer hardwarove totozny, i kdyz se jedna o mobil vs tablet. Ono se to pak vyviji, vychytava a optimalizuje jedna basen, kdyz se do toho nepridava rozdilny HW, verze atd... A od toho se to odviji dal...

Kdyby iOS byl system dostupny i pro dalsi pristroje (optimalizace by sla do kytek)... Nebo kazda znacka vytvorila svuj vlastni operacni system (bylo by presystemovano, neco by prezilo, neco ne, ale optimalizovany by byli vsechny aplikace pro kazdy system)...

Je to boj mezi uzavrenou skupinou 3 pristroju vs cely svet - a z tohohle pohledu jasne vede iPhone, jelikoz (krome Nokie) se drive nikomu nepovedlo dobit takhle masy lidi. Co ho ale muze dost potopit je fakt, ze Android, ac je mladsi se stal oblibenejsi a rozsirenejsi platformou. At tak ci tak, ani jeden z techto systemu neni pro normalni lidi - musi mit v hlave trosku vic, nez normalni uzivatel mobilniho telefonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš pravdu v tom, že pre Android, hru nie je možné optimalizovať a otestovať tak ako na iPhone. A nespraví s tým nič Google ani žiaden výrobca. Ale prečo by ma to ako zákazníka, čo dal dosť peňazí za mobil, malo zaujímať? Ale inak je pravda, že na androide s gamepadom, sa hrajú 3D hry o dosť lepšie ako na dotykovom ovládaní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu