Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě xboxu


BeStHeRo

Recommended Posts

Zdravím, už mě nebaví každou chvíli upgradovat pc, abych rozjel nové hry a tak jsem přemýšlel o nějaké konzoli a nejvíc se mi zamlouvá právě xbox.

Chci xbox + kinect ať už z bazaru nebo nový.

Na xboxu se bude spíše hrát, ale taky mě zajímá jak je využitelný jako multimediální centrum?

Prý od nějakého updatu je i webový prohlížeč, jde na něm např. pouštět videa z archivu ČT?

Jak je to s propojením k PC, streamování filmu, písniček?

Jde přehrávat Xvid, Divx filmy z flash disku?

Jde k xboxu připojit bezdrátová klávesnice s touchpadem?

Chtěl bych to proto, abych nemusel kupovat samostatně multimediální centrum a neměl doma pod TV 2 "krabice".

Díky za vaše odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych to proto, abych nemusel kupovat samostatně multimediální centrum a neměl doma pod TV 2 "krabice".

i

Takovým pažravým a hlučným chrochtákem jako je Xbox chceš nahradit v bejváku multimediální centrum?

Xbox nech na hraní a kup si k němu raději něco ala Xtreamer, nemusíš ho dávat pod TV, ale třeba vedle ní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já četl, že xbox 360 slim není zas tolik hlučný...

Do těď jsem měl pod TV na net Evolve solaris, ale to jsem prodal, protože to nebyla dobrá koupě...

Internetové stránky se načítaly snad 5 minut, všechno zpomalené, menu hnusné :D

Takže když bych koupil xbox tak jsem si říkal, že bych nepotřeboval nic dalšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok díky, takže pokud vím tak xbox podporuje wmw takže když to zformátuju do wmw tak by to mělo jít normálně ne? :)

EDIT:Nevíte jak na tom jede ten internet a stránky ČT, může někdo vyzkoušet?

Upraveno uživatelem BeStHeRo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Tak jelikož nechci zakládat nové téma, tak píšu znova sem. Od doby co jsem zvažoval koupi xboxu uběhl už skoro rok a na trh mají přijít nové generace konzolí... O nich stejně neuvažuju, ale opět mě vrtá hlavou koupě xboxu 360, PC už není nejvýkonější, nejnovější hry si snad už ani nezahraju. Mám k tomu ale ještě pár otázek...

Jde tedy streamovat obsah z pc do xboxu, ale i z xboxu do pc?

Lze k xboxu koupit nějaky externí hdd a dávat na něj fotky a filmy a normálně je přehrávat? Samozřejmě bych zformátoval na FATX.

Půjde to i s tím originálním diskem co by byl v xboxu?

Má tu někdo kinect a mohl by popsat dojmy z hraní? Stojí to za to? :)

Viděl jsem že se s tím dá ovládat i menu xboxu...

Plánuju koupit nejspíše nějaký bazarový nejlépe ještě v záruce a s kinectem. A předplatil bych si na rok xbox live.

Otázka je jestli nepočkat na příchod nových konzolí, kvůli snížení ceny nynějších...

Prosil bych o rady a zodpovězení na moje otázky, díky :)

Upraveno uživatelem BeStHeRo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak jelikož nechci zakládat nové téma, tak píšu znova sem. Od doby co jsem zvažoval koupi xboxu uběhl už skoro rok a na trh mají přijít nové generace konzolí... O nich stejně neuvažuju, ale opět mě vrtá hlavou koupě xboxu 360, PC už není nejvýkonější, nejnovější hry si snad už ani nezahraju. Mám k tomu ale ještě pár otázek...

Jde tedy streamovat obsah z pc do xboxu, ale i z xboxu do pc?

Lze k xboxu koupit nějaky externí hdd a dávat na něj fotky a filmy a normálně je přehrávat? Samozřejmě bych zformátoval na FATX.

Půjde to i s tím originálním diskem co by byl v xboxu?

Má tu někdo kinect a mohl by popsat dojmy z hraní? Stojí to za to? :)

Viděl jsem že se s tím dá ovládat i menu xboxu...

Plánuju koupit nejspíše nějaký bazarový nejlépe ještě v záruce a s kinectem. A předplatil bych si na rok xbox live.

Otázka je jestli nepočkat na příchod nových konzolí, kvůli snížení ceny nynějších...

Prosil bych o rady a zodpovězení na moje otázky, díky :)

soudruhu, mám box cca dva roky - kupovali jsme pro 5 letou dceru a spokojenost.

Jde tedy streamovat obsah z pc do xboxu, ale i z xboxu do pc? jde propojení přes kabel - je u boxu i wifi, pro domácí sít, ale kabel je rychlejší

Lze k xboxu koupit nějaky externí hdd a dávat na něj fotky a filmy a normálně je přehrávat? já mám 250 gb, prodávají i 320 gb - já to kupoval s tím, je to lepší - uložíš hru na disk a potom to nehraje z placky (který stejně musíš vložit - kody) a je to výrazně tišší - sem tam jsem se dočetl, že čočka odchází, když hodně hraješ přes placku. Filmy jsem pouštěl z dvd a obraz taky lepší než přes obyčejné dvd přehrávač. Tuším avi. to neumí.

když to nebude origoš od xbox - tak pokud mě paměť neklame - vezme to max 32 gb - jsem se někde tady dočetl, že to víc neukáže a nevezme

kinect je OK - jenom musíš počítat s tím, že to má cca vteřinku zpoždění v přenosu do hry a HD je kvalitní

Ovládání rukou v celém menu - v pohodě, jednoduché. Ovladač používáme minimálně

co se týče ceny - určitě né teď před vánoci, v normálním prodeji - všechno bude omaštěné - já kupoval listopad 2011 s kinectem s 250 gb za 8 litrů a nový xbox one by měl být cca 12 a výše . Záruka ok - poruchovost minimální - jenom mě sem tam drbou aktualizace, ale když je na disku volné místo nic se neděje

Co se týče gold live - no nevím, jenom tahat z lidí prachy - ale na zábavu - no budiš - na pokec přes box obraz nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soudruhu, mám box cca dva roky - kupovali jsme pro 5 letou dceru a spokojenost.

Jde tedy streamovat obsah z pc do xboxu, ale i z xboxu do pc? jde propojení přes kabel - je u boxu i wifi, pro domácí sít, ale kabel je rychlejší

Lze k xboxu koupit nějaky externí hdd a dávat na něj fotky a filmy a normálně je přehrávat? já mám 250 gb, prodávají i 320 gb - já to kupoval s tím, je to lepší - uložíš hru na disk a potom to nehraje z placky (který stejně musíš vložit - kody) a je to výrazně tišší - sem tam jsem se dočetl, že čočka odchází, když hodně hraješ přes placku. Filmy jsem pouštěl z dvd a obraz taky lepší než přes obyčejné dvd přehrávač. Tuším avi. to neumí.

když to nebude origoš od xbox - tak pokud mě paměť neklame - vezme to max 32 gb - jsem se někde tady dočetl, že to víc neukáže a nevezme

kinect je OK - jenom musíš počítat s tím, že to má cca vteřinku zpoždění v přenosu do hry a HD je kvalitní

Ovládání rukou v celém menu - v pohodě, jednoduché. Ovladač používáme minimálně

co se týče ceny - určitě né teď před vánoci, v normálním prodeji - všechno bude omaštěné - já kupoval listopad 2011 s kinectem s 250 gb za 8 litrů a nový xbox one by měl být cca 12 a výše . Záruka ok - poruchovost minimální - jenom mě sem tam drbou aktualizace, ale když je na disku volné místo nic se neděje

Co se týče gold live - no nevím, jenom tahat z lidí prachy - ale na zábavu - no budiš - na pokec přes box obraz nic moc

Díky za odpověď ;) Počkám tedy a po novém roce něco vezmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím, xbox už mám doma, prohlížeč na tom jede obstojně... ;) připojil sem k tomu bezdrátovou klávesnici logitech, funguje pouze psaní, touchpad ne...

Ale chtěl bych se zeptat, je možné přistupovat k datům, které jsou sdíleny v domácí síti jinak než přes windows media center?

Myslím to tak, že bych najel někam do složky v xboxu a viděl všechny fotky, filmy, co mám sdíleny a mohl je případně otevřít, přehrát..

Moc by mi to pomohlo.

Děkuji za odpověď.

EDIT: No tak asi si vystačím i s windows media centrem... Stačí když si přidám všechny složky do knihoven v media centru a pak to uvidím vše... :)

Mám tu ale ještě 1 problém... na prohlížeči mi nejde ivysílání české televize, nějaká rada jak ho zprovoznit?

Upraveno uživatelem BeStHeRo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jestli je to ještě up, tak co se týče těch filmů, tak stačí připojit flashku se stáhnutym filmem a flashku ti to přečte! Nejsem si teda jistej v jakým formátu, ale myslim, že avi mi to vzalo, ale ruku do ohně bych za to nedal, ale to je maličkost. Důležitý je, že to funguje. Odzkoušeno Xbox 360 E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu