Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alza.cz - nákup na splátky


solokaprik

Recommended Posts

Ahoj, máte někdo zkušenost s nákupem na splátky na Alza.cz ?

Měl bych zájem o nákup v hodnotě 35 000,- Kč, uvěř výjde na 5000,- Kč a vychází to na 3350,- Kč měsíčně po dobu 12 měsíců.

Hlavně bych rád věděl jak to probíhá.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, celkem jako vsude, bral sem od nich domaci kino za 9990,- prima platba 990, pak deset splatek po 990,- klasika, jedna splatka navic.

Objednas si v e-shopu, zpusob uhrady das na splatky, klasicky dokoncis objednavku a pri vyzvednuti ti vytisknou smlouvy, das jim doklady, zaplatis akontaci a hura.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhá zkušenost - z mýho pohledu negativní, objednal jsem zboží, zaklik akci 10 x 10% čili až na nějakej poplatek za vedení úvěru jen 300 kč navíc u zboží za 12 000... jinak zadny uroky.. prostě akce alzi ve spolupráci s cetelemem.. potud vše ok.. pak mě to přesměrovalo na stránky cetelemu, vyplnovani dostazniku ruznejch cajku atd a nakonci, chteli podepsany smlouvy atd naskenovat a poslat.. a pak uz jen jit na prodjenu vyzvednout a podepsat originaly.. ovšem, k podpisu tam byla i rozhodčí doložka, což odmítám podepsat... to je fakt prasárna.. čili za mě ani náhodou... radši sem si daný zboží koupil o pár měsíců pozdějc až sem našetřil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu