Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dualshock 3


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zajímavé je to ,že mi u Ratcheta nefungují vibrace.Mám 2 Joypady od 3rd výrobců a nic.To si snad SONY pojistila,že to bude fungovat jen s tím jejich.A ani se neptejte na cenu.2000kč.Zlodějna!

proto ten fw :) (asi)...

Kazdopadne trh zacina pomalu ovladat PS3ka...docela vice novinek nam pribylo...az na podporu her...:(...zacinam premyslet :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Já si o víkendu jedu koupit PS3, ale jak jsem zkoušel sixe v datartu, tak je to opravdu aušus(skřípe a je dost lehkej), no nevim, taky ty DS3 jsou drahý, ale kdybych se sixem nebyl spokojenej, tak na dva DS3 se tu snad i najde 8), jinak bez vibraci bych se i obešel...Má už někdo DS3???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si o víkendu jedu koupit PS3, ale jak jsem zkoušel sixe v datartu, tak je to opravdu aušus(skřípe a je dost lehkej), no nevim, taky ty DS3 jsou drahý, ale kdybych se sixem nebyl spokojenej, tak na dva DS3 se tu snad i najde 8), jinak bez vibraci bych se i obešel...Má už někdo DS3???

Jasně ,že ho mám.Ale je stále dost drahý.(jěště ,že tu mám občas pár obchůdků)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidicky, nezda se vam ze je tenhle Dualshock 3 moc levnej ? >>> za 1329 kc

http://www.gamehouse.cz/playstation-3/dualshock-3-5030.php

nebude to fake? radsi jim tam napisu :)

Na ty strance v popisu pisou: Cena je stanovena orientačně, oficiální údaje doposud nebyly zveřejněny.

To se mi prave nezda, protoze na ty strance taky je, ze jeste neni v prodeji, coz je divny (?) a jeste ani nemaj udaje o cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty strance v popisu pisou: Cena je stanovena orientačně, oficiální údaje doposud nebyly zveřejněny.

To se mi prave nezda, protoze na ty strance taky je, ze jeste neni v prodeji, coz je divny (?) a jeste ani nemaj udaje o cene.

To může být reálná cena.(odhad-předobjednávka)Nicméně oficiálně zde bude až v březnu 08.Já měl objednaných pár kusů,ale jsou pryč.Kdo je chtěl,tak je už má.Poslední šance je nakoupit u Petra v Playcentru za 1699kč.(je to dost,ale máte plnou záruku 2 roky).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite pokud by placek sehnal, bral bych to od nej az budu ps3 mit, ale nereste to ady, ale po pm, ja za to dostal upominku :D

Ale jeste dotaz-kdyz si z amazonu objednam DS3 Japan verzi, pujde mi to do myho evropskyho PS3 zejo?

placku ty hry z ty stranky by sly i do evropkych ps3? Protoze tam je u her - Compatible with PlayStation3™

Japan, No Region Protection / Racing Nema to zadnou ochranu regionu-regionfree-pujde to do my ps3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

placku ty hry z ty stranky by sly i do evropkych ps3? Protoze tam je u her - Compatible with PlayStation3™

Japan, No Region Protection / Racing Nema to zadnou ochranu regionu-regionfree-pujde to do my ps3?

Samozřejmě hry fungují všechny.A Dualshock 3 taky.

marek_2080: promazan OT

pokud mate zajem o DS3 podejte si inzerat v PS3 koupim, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dualshock 3 ma vyhodu v tom ze je z tvrdeho plastu (stejne jako tehdy DS2), pokud jste si vsimli, sixaxis strasne vrze..... sixaxis mi vydrzel 5 mesicu... odesla prava packa, leva se zasekavala, a cely ovladac neprimerene vrzal...

Zatim setrim na DS3, prozatim pouzivam PS2/PS3 converter (moznost hrani na DS2). Mam totiz ovladac na PsOne.... uz ho mam celych 6 let a doted s nim hraju... naprosta spokojenost! DS3 bude taky urcite bomba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu